Xiaomi Mi4 Anakart Onarımı

Anakart şüphesiz ki telefonlar da dahil olmak üzere tüm elektrikli cihazların en önemli parçasıdır. Anakarat arızasında telefonun hiçbir parçası çalışmaz. Anakartın nasıl bir öneme sahip olduğunu buradan anlamak mümkündür. Telefonun beynidir tabirini kullanmak da doğru olacaktır. Bu anakartlar bazı sebeplere bağlı olarak bozulabilir, kullanım ömrünü tamamlayabilir. Bunun geri dönüşümü için Anakart onarımı yapmaktayız.

 

Xi̇aomi̇ Mi̇4 Ekran Soket Deği̇şi̇mi̇

Firmamız Xiaomi anakart onarımı işlemini layığıyla yapar. Böylesine önemli bir parçanın da profesyonel ellerde onarılması gerekir.Xiaomi Mi4 anakart tamiri ile ilgili olarak üst düzey kaliteye sahip bir hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ürünler için şüphesiz en çok önem arz eden hususlardan birisi de daha çok anakart ile ilgili olduğunu söylemek mümkün.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi4 Ekran Soket Arızası Nasıl Anlaşılır?

  • Normal durumlar dışında donma ve kasma yapıyorsa
  • Ekran arızalı olmamasına rağmen dokunmatik çalışmıyorsa
  • Ekrana görüntü gelmiyor veya sadece ışık var ise
  • Görüntüde bozukluklar varsa
  • Ekran da git-gel ve görüntü kesme var ise

bu sorunların bir kaçını yaşıyorsanız eğer cihazınızda Xi̇aomi̇ Mi̇4 Ekran Soketi sorunu olması muhtemeldir.

Xiaomi Mi4 Anakart Tamiri ve Garati Süresi

Xiaomi Mi4 Anakart Onarımı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte olup  orijinal ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.Anakart ve sıvı temas süresi  kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 2-4 iş günüdür. Xiaomi Mi4 anakart tamiri sonrasında telefonunuz 6 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları


Ekran değişimi sonrasında parmak izi okuyucusu çalışır mı?

-Evet, Parmak izi butonu değişmediği için  parmak izi okuyucu çalışmaya devam edecektir.


Cihazım tamir olmaz ise ne olacak?

-Cihazınızın tamir olmama veya tam anlamıyla randıman vermeyeğini tespit edilir ise,cihaz sahibi ile görüşülüp ona göre hareket etmekteyiz. Yeni bir telefon veya iadesini yapmaktayız ve herhangi bir arıza ücreti almamaktayız.

Dokunmatik hassasiyet kaybı yaşar mıyım?

-Hayır, Kullandığımız ürünler testlere tabii tutulmakta ve servis orijinal yedek parça kullanmaktayız. A Kalite ve copy ürünlerde bu tarz sorunlar sıkça yaşanmaktadır.


Ekran görüntüsü değişir mi, renklerde farklılık olur mu?

-Hayır, Değiştirilen ekranlar orijinal parça olduğu için herhangi bir fark olmayacaktır.B u konuda özellikle garanti vermekteyiz.


Ekranlarınız orijinal mi?

– Servisimizde kullandığımız orijinal ekranlardır. Hernangi bir aracı firma ve bayiden temin edilmemektedir. Fakat talebe göre yan sanayi ürün kullanmaktayız.


Tamir işlemi ne kadar sürüyor?

-Servimize ulaşıldığı taktirde, ortalama 1 saat içersinde anakart veya benzeri sorunları olmayan cihazları teslim etmekteyiz.

Garanti süreniz nedir?

-Ekran ve diğer ürünlerin değişimlerinde en az 3-6 ay garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında ki herşeyi kapsamaktadır.


Ekran değişimi yanında farklı bir işlem daha yapılacak indirim yapar mısınız?

-Servisimizde ikinci yapılan işlemlerde sadece parça ücreti eklenmekte, ayrı olarak işçilik ücreti eklenmemektedir.


Kasada ezik var ekran yerine oturmaz ise nasıl yapacaksınız?

-Bu soruda modele göre işlem yapılmaktadır. Çünkü bazı modellerde kasa ekran bağlantısı yoktur. Ekrana bağlı kasalı modellerde, Kullandığımız ekranlar orijinal ürün olduğu için herhangi bir yapıştırma işlemi yoktur ve çerçeveli olarak değişmektedir.


İşlem sırasında yanınızda bulunabilir miyim?

-Evet, şeffaf bir şekilde tamir yapmaktayız. Müşterilerimizin aklında soru işareti kalmaması için elimizden geleni yapmaktayız.


Size güvenebilir miyim?

-Türkiye geneline yaklaşık 5 Yıldır hizmet vermekteyiz.Gerek Google veya Facebook sayfalarımızdaki kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Şuan da bazı firmalar rekabet arttığı için sahte yorumlar atmaktadır. Sayfamızda ki Tarih ve yorum sayılarını dikkate almanızı öneriyoruz.

Xiaomi cihazların tamirinde sektörde öncü olduk.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Telefon Tamiri hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208, Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı