Xi̇aomi̇ Mi̇5 Arka Kamera Deği̇şi̇mi̇

Telefonunuzun düşmesi veya farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek kamera sorunlarına karşı Xiaomi Mi5 arka kamera değişimi sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Servis ekibimiz bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak yapmış olduğu çalışmalar ile kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini ve cihazın yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır

Kategori: Xiaomi Arka Kamera Değişimi

Xiaomi Mi5 Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun düşmesi veya farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek kamera sorunlarına karşı Xiaomi Mi5 arka kamera değişimi sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Servis ekibimiz bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak yapmış olduğu çalışmalar ile kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini ve cihazın yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Canlı destek hizmetimiz oluşabilecek her türlü soruna karşı beklemek zorunda kalmadan bilgi almanızı sağlamaktadır.

  • Kamerada net görüntü elde edilemiyorsa,
  • Kamerada çatlama veya kırılma durumu söz konusu olması halinde,
  • Kameranın görüntüsü tamamen beyaz veya siyah oluyor ve düzelmiyor ise,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde her türlü soruna karşı profesyonel yardım alabilirsiniz.

Uzman teknik servis personeli tarafından tahmini 60 dk süre içerisinde sorunsuz şekilde tamir veya değişimi yapılmakta olup 0 orjinal parça kullanılmaktadır.Cihazınızın tüm testleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup ilk günkü performansına eriştirilip beğeni ve hizmetinize sunulmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi5 kamera sorunu

Kameranızda yaşanılan sorunların sebebi genellikle alınan darbeler sonrasında meydana gelen arızalardır. Ancak bazen kamera camında yaşanan buğulanma, renk değişimi ya da çizikler de görüntü kalitesini etkiler.

Xiaomi Mi5 Arka Kamera Değişimi Fiyatı

Xiaomi mi5 arka kamera değişimi fiyatı ise 150 TL‘dir. Yine aynı şekilde bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise kargo ücretleri dahildir.

Xiaomi Mi5 ön kamera değişimi fiyatı

Xiaomi mi5 ön kamera değişimi fiyatı ise 80 TL‘dir. Yine aynı şekilde bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise kargo ücretleri dahildir.

Xiaomi Mi5 kamera camı değişimi fiyatı

Xiaomi mi5 kamera camı değişimi fiyatı ise 70 TL‘dir. Yine aynı şekilde bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise kargo ücretleri dahildir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo’yu arayarak sadece 973228747 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

TEL : 90 534 392 72 86 WHATSAPP : 90 543 787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00 Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı