Xiaomi Mi5 akıllı telefonlarında yaşanan sorunların başında batarya şişmesi ve şarjın çabuk bitiyor olması gelmektedir. Şarjın çabuk bitmesi batarya kullanım ömrünün (sayısının) sona ermeye başlamasından kaynaklanmaktadır. Batarya şişmesinin sebebi ise genellikle kullanıcı hatası olarak verilebilir (örneğin orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması).

Yaşanılan bu iki probleminde çözüm yolu batarya değişimi yapılmasıdır. Xiaomi Mi5 batarya değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

1 Pil değişimi profesyonel XİAOMİ teknisyenleri tarafından yapılmalı,

2 Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlamalı,

3 Orjinal ürün kullanılmalı,

Xiaomi Mi5 BM22 batarya değişimi

“Xiaomi Mi5 batarya değişimi” alanında uzman ve tecrübeli XİAOMİ teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Xiaomi Mi5 BM22 batarya değişimi ücreti vardır.

WhatsApp Destek Hattı

Batarya değişimi süresi teknik servisimize uğradığınız taktirde ortalama 20 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

  • Orjinal batarya kullanılmaktadır.
  • Değişim sonrası şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  • Bilgileriniz kesinlikle silinmez.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Önceki yazı
Xiaomi şarjı hemen bitiyor
Sonraki yazı
Xiaomi mi4 batarya değişimi

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı