Xiaomi Mi5 Ön Kamera Değişimi

Telefonunuzun düşmesi veya farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek kamera sorunlarına karşı Xiaomi Mi5 ön kamera değişimi sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Servis ekibimiz bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak yapmış olduğu çalışmalar ile kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini ve cihazın yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Canlı destek hizmetimiz oluşabilecek her türlü soruna karşı beklemek zorunda kalmadan bilgi almanızı sağlamaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

  • Kamerada net görüntü elde edilemiyorsa,
  • Kamerada çatlama veya kırılma durumu söz konusu olması halinde,
  • Kameranın görüntüsü tamamen beyaz veya siyah oluyor ve düzelmiyor ise,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde her türlü soruna karşı profesyonel yardım alabilirsiniz.

Uzman teknik servis personeli tarafından tahmini 60 dk süre içerisinde sorunsuz şekilde tamir veya değişimi yapılmakta olup 0 orjinal parça kullanılmaktadır.Cihazınızın tüm testleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup ilk günkü performansına eriştirilip beğeni ve hizmetinize sunulmaktadır.

Bilgilendirme :

Cihazınızın ekran değişim ve tamiri sonrası kesinlikle hiçbir bilginiz Silinmemektedir.Tamir veya değişim sonrası cihazınızın ekran parlaklığı,hızı ve hassasiyetinde değişim yaşanmaz.

Kargo Gönderimi :

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı kargo ile tarafımıza alıcı ödeme yöntemiyle ulaştırabilirsiniz.Cihazınız elimize ulaştıktan sonra tamir ve değişimi yapılıp aynı gün içerisinde gönderimi yapılmaktadır.Kargo gönderimi 
İletişim Bilgileri :
Adres : Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi – Elektronikçiler Çarşısı Kat:-2 No:208 Eminönü/İstanbul
Tel : 0534 392 72 86
Cep : 0543 787 74 36
SİZ SORUN UZMAN EKİBİMİZ CEVAPLASIN

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı