Xi̇aomi̇ Mi̇5s Arka Kamera Deği̇şi̇mi̇

Telefonunuzun düşmesi veya farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek kamera sorunlarına karşı Xiaomi Mi5s arka kamera değişimi sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Servis ekibimiz bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak yapmış olduğu çalışmalar ile kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini ve cihazın yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır.

Kategori: Xiaomi Arka Kamera Değişimi

Xiaomi Mi5s Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun düşmesi veya farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek kamera sorunlarına karşı Xiaomi Mi5s arka kamera değişimi sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Servis ekibimiz bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak yapmış olduğu çalışmalar ile kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini ve cihazın yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Canlı destek hizmetimiz oluşabilecek her türlü soruna karşı beklemek zorunda kalmadan bilgi almanızı sağlamaktadır.

  • Kamerada net görüntü elde edilemiyorsa,
  • Kamerada çatlama veya kırılma durumu söz konusu olması halinde,
  • Kameranın görüntüsü tamamen beyaz veya siyah oluyor ve düzelmiyor ise,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde her türlü soruna karşı profesyonel yardım alabilirsiniz.

Uzman teknik servis personeli tarafından tahmini 60 dk süre içerisinde sorunsuz şekilde tamir veya değişimi yapılmakta olup 0 orjinal parça kullanılmaktadır.Cihazınızın tüm testleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup ilk günkü performansına eriştirilip beğeni ve hizmetinize sunulmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi5s kamera sorunu

Kameranızda yaşanılan sorunların sebebi genellikle alınan darbeler sonrasında meydana gelen arızalardır. Ancak bazen kamera camında yaşanan buğulanma, renk değişimi ya da çizikler de görüntü kalitesini etkiler.

Xiaomi Mi5s Arka Kamera Değişimi Fiyatı

Xiaomi mi5s arka kamera değişimi fiyatı ise 150 TL‘dir. Yine aynı şekilde bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise kargo ücretleri dahildir.

Xiaomi Mi5s ön kamera değişimi fiyatı

Xiaomi mi5s ön kamera değişimi fiyatı ise 80 TL‘dir. Yine aynı şekilde bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise kargo ücretleri dahildir.

Xiaomi Mi5s kamera camı değişimi fiyatı

Xiaomi mi5s kamera camı değişimi fiyatı ise 70 TL‘dir. Yine aynı şekilde bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyor ise kargo ücretleri dahildir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi  Teknik Servis ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00 Pazar: Kapalıyız

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı