Xiaomi mi5s ekran değişimi

Öncelikle işin ehli olmayan markayı dahi söylemeyi bilmeyen ilk defa xiaomi markası gören kişilere işlem yaptırmayınız.Yapılan İşlemler sonucunda pekçok cihaza zarar verildiğini gördük.Mi5s ekran değişiminde parmak izi sensörünün çalışmamasının tek nedeni vardır.Kullanılan ekranın orjinal xiaomi parçası olması gerekmektedir. Bu problem yüzdelik ihtimallerle yapılacak bir işlem değildi. Servisimizde parmak izi çalışmayan ekran montajı 230Tl ücreti bulunmaktadır. Orjinal xiaomi mi5s ekranı parmak izi çalışan ise 400Tl ücreti vardır. Yaptığımız tüm işlemlere. Xiaomi teknik olarak garanti vermekteyiz. Kullanılan ekranlarımız jdi panel veya sharp paneldir. Jdi ve sharp panel Lcd ekranın üretici firmasının ismidir. LG üretimli panellerde ileriye dönük sorunlar çıkmaktadır. Bu problemlerin başında ghost screen(hayalet ekran) gelmektedir.

Bknz. Orjinal Xiaomi Mi5s ekranı

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ghost Screen Sorunu

 

Lg panel ekran kullanılan cihazlarda oluşan sorundur. En son yaptığınız işlemin arka planda kalmasıdır. Yani örnek olarak facebook işlem yaptınız anasayfaya döndüğünüzde arka planda en son yaptığınız işlem kalmaktadır. Bu sorunun tek çözümü ekran değişimidir. Öte yandan xiaomi cihazlarda kullandığımız ve piyasa da en kaliteli ekran panelleri jdi ve sharp paneldir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Önceki yazı
Xiaomi Yakınlık Sensörü Çalışmıyor
Sonraki yazı
Xi̇aomi̇ Cep Telefonu Dokunmati̇k Ekran Tami̇ri̇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı