Xiaomi telefonlarda yaşanmaya başlanan kamera odaklama sorunu genelde yazılımsal problemlerden ortaya çıkmaktadır. Xiaomi Mi5s kamera odaklama sorunundan sonra cihazı servise verdiğinizde basit format işlemi ardından problemin devam etmesi halinde güncel Firmware yüklemesi yapılmaktadır. Problem hala devam ediyor ise donanımsal arıza var demektir servisin gerekli müdahaleyi yapması yada cihazı değiştirmesi gerekiyor.

Xiaomi Mi5s kamera odaklama sorunu yaşadığınızda cihazınızı servise vermeden önce evde kendiniz aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

İlk olarak kamera ayarlarını fabrika ayarlarına döndürelim.

→ Kamerayı açıyoruz

→ Ayarlar simgesine tıklıyoruz

→ Açılan menüden en alttaki Fabrika Ayarlarına Dön seçeneğini seçiyoruz.

→ Kısa bir süre bekledikten sonra ayarlar sıfırlanacaktır. Kamerayı kapatıp yeniden açın ve test edebilirsiniz.

İlk yöntem başarılı olmadıysa telefonunuzdaki verileri yedekledikten sonra format atmayı deneyebilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

Eğer bu seçeneklerden herhangi birisi sorunu çözmedi ise donanımsal bir arıza olması çok büyük olasılıktır. Telefonu bize ulaştırarak kamera değişimini yapmaktayız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Ve benzeri bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz

Önceki yazı
Xiaomi Mi5 kamera odaklama sorunu
Sonraki yazı
Xiaomi Mi5s Arka Kamera Değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı