Xi̇aomi̇ Mi̇6 Şarj Soketi̇ Orji̇nal Deği̇şi̇mi̇

Xiaomi orijinal ürünüdür.Yan sanayi şarj bordlarında şebeke,pc bağlantısı ve hızlı şarj aktif olarak çalışmamaktadır.Kullandığımız ürün orijinal ve garantilir.Tüm özellikler aktif olarak çalışmaktadır.

Kategori: Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi Mi6 şarj soketi 1 ay Xiaomi teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani mikrofon,şarj soketi,ve titreşim motorundan oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. şarj soketi değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

 

 

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi6 şarj soketi

Xiaomi Mi6 şarj soketi bozulduğunda veya kırıldığında,şarj almama,kesik sarj veya yavaş şarj doldurma sorunlarında şarj soketi yapılması gerekmektedir. şarj soketinde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. şarj soketi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknik  teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan parçalar orijinal olmalı,
  4. Sokettamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

 

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 0543-787-74-36

Whatsapp: 0534-392-72-86

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi teknik hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik,bizden fiyat yada bilgi almadan cihaza bilinçsiz müdahale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:Bodrum -2 No:208, Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi Mi6  Şarj Soketi Bozuldu Garantiye Girer Mi ?

Xiaomi Mi6 şarj soketi ilk sorulan soru “Xiaomi Mi6 şarj soketi bozuldu garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır.

Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde şarj soketi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Xiaomi Mi6 şarj soketi değişimi ile diğer parçalarda değişmiş olacaktır.Bunlar Mi6 mikrofon değişimi,Mi6 titreşim motoru değişimi,Mi6 anten soket değişimi,Mi6 parmak izi değişimi,mi6 kulaklık soketi değişimi yapılmış olacaktır

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı