Xiaomi Mix Fold 2 ekran değişimi işlemlerimiz firma garantilidir. Ücretsiz kargo kampanyası ile devam ettiğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Mix Fold 2 Ekran Değişimi Çalışması

Xiaomi Mix Fold 2 cihazlarında ekran değişimi yaptırmak isteyen kullanıcılar servis seçme konusunda kararsız kalabilmektedir. Xiaomi Mix Fold 2 ekran değişimi yapılırken önemsenmesi gereken konuların başında servis seçimi gelmektedir.

Hem ekran kalitesi açısından hem de telefon güvenliği açısından olmazsa olmazlar arasında yer alan servis seçimine dikkat edilmesi son derece önemlidir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Yıllardır hizmet sağlayan ve güvenliğini kanıtlayan servisler arasında yer alan Budak GSM firmamız üzerinden ekran değişim işlemlerini sağlamanız mümkündür. Ekran değişim işlemleri ortalama birkaç saat içerisinde sonuçlanan ve orijinal ekran takılmasıyla sağlanan işlemler arasındadır.

Xiaomi Mix Fold 2 model telefonların ekran değişim fiyatları her geçen yıl değişiklik göstermektedir. Ekranların yurt dışından getirilmesi Xiaomi Mix Fold 2 ekran değişimi işlemlerinin de dövize göre şekillenmesine neden olmaktadır.

Servislere göre de değişiklik gösteren ekran değişim ücretlerine işçilik gibi diğer çeşitli giderler dahil edilmektedir.

Xiaomi Mix Fold 2 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mix Fold 2 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mix Fold 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Xiaomi Mix Fold 2 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Xiaomi Mix Fold 2 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Xiaomi Mix Fold 2 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Xiaomi Mix Fold 2 model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Xiaomi Mix Fold 2 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Xiaomi Mix Fold 2 ekran parçaları
 • Orijinal Xiaomi Mix Fold 2 iç bileşenleri
 • Orijinal Xiaomi Mix Fold 2 panel

Xiaomi Mix Fold 2 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mix Fold 2 Ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi Mix Fold 2 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Xiaomi Mix Fold 2 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek Ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: 973228747
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı