Xiaomi Note 10 Ekran Değişimi

Marka: Xiaomi
Model:
 Xiaomi Note 10
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

Son yılların yükselmekte olan telefon markası Xiaomi Note 10 ile ilgili yaşadığınız ekran problemlerini artık çok daha kolay bir şekilde çözebileceksiniz. Firmamız sizlere tüm modellerde orijinal parça ile ekran değişimi imkanı sunmaktadır. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızdan edinebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Orijinal Parça ile Ekran Değişimi

Xiaomi Note 10 markasına ait piyasada onlarca model bulunuyor. Bu modellerden bazılarına ait orijinal ekranlar artık üretilmese de pek çoğu için orijinal parçalar bulmak mümkündür. Bu kapsamda firmamız da orijinal parça kullanarak sizlere en iyi sonuçları vermek için çalışmaktadır. Yan sanayi ürünü olan parçalar kullanılması durumunda istenilen verim elde edilemediği gibi çok kısa süre içerisinde ekranın yeniden kırılması gibi durumlarla karşılaşmak söz konusu olabilmektedir. İşte buna müsaade etmemek amacıyla tüm ekranları orijinalleri ile değiştirmekteyiz.

Xiaomi Note 10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Note 10 ekran değişimi için öncelikle sahip olduğunuz modele ait orijinal ekran temin edilir. Sonrasında ise eski ekran yerinden sökülür. Genellikle ekranlar ile birlikte kasalar da değiştirilmektedir. Ancak kasada bir problem yok ise sadece ekran değiştirerek de sorunun çözülmesi sağlanabilir. Bu nedenle uzman personellerimizin yapacakları ilk inceleme son derece önemlidir. Tüm bu işlemler aynı gün içerisinde sonuçlandırılarak sizlere teslimi yapılabilir. Yaşanacak yoğunluğa göre ve parsça temininin zorluğuna göre bu süre uzayabilir. Ancak personellerimiz tarafından gerekli bilgilendirmeler sizlere yapılacaktır.

Xiaomi Note 10 Ekran Değişimi Fiyatı

Kaliteli ve garantili bir şekilde hizmet sunan firmamız aynı zamanda en uygun Xiaomi Note 10 ekran değişimi fiyatı ile de yüzlerinizi güldürüyor. 400 ile 1.000 lira arasında değişen ekran fiyatları sizleri yeni bir telefon alma ihtiyacından kurtaracak ve uzun yıllar boyunca aynı telefonu kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kırılmaz cam ilavesi de yaparak telefonunuzun daha da dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda da personellerimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Firmamızın sizlere sunacağı fiyat tekliflerine işçilik  dahildir. Dolayısıyla ilave herhangi bir ücret ödemeniz söz konusu olmayacaktır.

Onarım Süresi

Günümüzde telefonlar elimiz ayağımız kadar önem kazanmıştır. Hiç kimse telefonundan bir an bile ayrı kalmak istemiyor. Bu yüzden sizlere en kısa sürede hizmet vermek için azami gayret gösteriyoruz. Tarafımıza teslim ettiğiniz cihazınız en kısa sürede onarılacaktır. Aynı gün içinde cihazınızı bize bırakıp yapılmış bir şekilde geri almanız mümkündür. böylece telefonunuzdan uzak kalmazsınız ve işleriniz de aksamaz.

Firmamız tarafından sunulan hızlı hizmetler sayesinde diğer firmalar arasında öne çıkmaktayız. Sizin de işiniz aceleyse, telefonunuzdan uzak kalmak istemiyorsanız, işim bir an önce hallolsun diyorsanız bizimle çalışmalısınız.

Ekran Değişimi Sonrası Kullanıcı Deneyimi

En önemli hususlardan birisi ekran değişimi yaptıktan sonra kullanıcıların yaşadıkları deneyimlerdir. Bu konuda yapılan geri dönüşler ışığında değerlendirmek gerekirse kullanıcılar yeni ekranlarından son derece memnun kalmaktadırlar. Kullanış deneyimi açısından ilk günkü gibi bir his veren ekranlar ile telefonu daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Dokunmatiğinde ya da herhangi bir aksamında sorun meydana gelmesi de söz konusu olmayacaktır. Ayrıca Xiaomi Note 10 ekranının değiştiği de hiçbir yerinden anlaşılamayacaktır. Zira telefonun kasası da orijinal olarak değiştirilmiş olacaktır. Herhangi bir çatlak veya yapıştırma izi dahi kalmayacaktır.

Sizlere sunmuş olduğumuz yeni ekranlar firmamız tarafından garantili olarak sunulmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşamanız söz konusu olmayacaktır. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız bu doğrultuda hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Sizler de mutlu müşteri ailemize dahil olmak istiyorsanız sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve her daim destek isteyebilirsiniz.

Firmamızdan destek istemek için illa ki aynı şehirde olmanıza da gerek yoktur. Eğer güvenilir ve sağlam bir şekilde telefonunuzun yapılmasını ve size teslim edilmesini istiyorsanız bizlere her yerden ulaşabilirsiniz. Son olarak belirtmek isteriz ki firmamızı tercih etmeniz durumunda ekran değişimi sonrasında herhangi bir veri kaybınız olmayacaktır. Tüm resimleriniz ve belgeleriniz aynıyla sizlere teslim edilecektir.

Önceki yazı
Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi
Sonraki yazı
Xiaomi Mi 8 cam kapak değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı