Xiaomi Poco C31 Ekran Değişimi

Xiaomi Poco C31 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Poco C31 ekran değişimi hizmetlerimiz uygun fiyat politikası ile devam ediyor. Sizler de yüzlerce mutlu müşterimizden biri olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Poco C31 Ekran Değişimi

Xiaomi Poco C31 serisi kullananlar en çok telefonun ekranından şikayetçi olmakta. Daha çok donanım kaynaklı olsa da bazı kullanıcılar telefonun yere düşme ve benzeri durumlarda ciddi hasarlar aldığını ifade etmektedir.

Bu ekran problemleri Xiaomi’nin bütün işlevlerini engellediği için bazı müşterilerimiz yeni telefon almayı tercih ederken bazıları ekran değişimi yaptırmayı tercih ediyor. Eğer siz de fahiş fiyatlar vermek yerine uygun fiyatlara Xiaomi ekran tamiri yaptırmak isterseniz bizlere ekrandaki WhatsApp ikonundan veya aşağıdaki iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Poco C31 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Müşterilerimiz Xiaomi Poco C31 ekran yenileme çalışmalarını nasıl yaptığımızı merak ediyor. Bu nedenle kısaca açıklama yapmak istiyoruz.

Ekran değişimi çalışmalarımız için öncelikle telefonunuz ile uyumlu olan orijinal ekran ve ekran parçalarını güvenilir firmalardan temin ediyoruz. Ardından cihazınızın kasasındaki ekrana ait bütün bileşenleri söküyor ve temizliyoruz.

Xiaomi Poco C31 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Poco C31 Ekran Değişimi Fiyatları

Son olarak aldığımız yeni ekranı usta ve titiz bir işçilikle cihazınıza yerleştiriyoruz. Bütün işlemler sona erdikten sonra gerekli kontrolleri yapıp telefonunuzu sizlere teslim ediyoruz.

Xiaomi Poco C31 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi yaptıktan sonra olası sorunlarda sizleri korumak adına 6 aylık garanti sağlıyoruz. Bu garantiyle birlikte herhangi bir problem yaşadığınızda çözüm için bizlere ulaşabiliyorsunuz.

Xiaomi Poco ekran değişimi ile birlikte cihazınızdaki veriler hiçbir şekilde silinmez. Ayrıca yeni eklenen ekranlar en iyi kalitedeki ekranlar olduğu için çözünürlük ile ilgili sorun da yaşamazsınız.

Xiaomi Poco C31 Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem ücretlerimizi güncel kur ve telefon modellerine göre belirliyoruz. Ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Xiaomi Poco C31 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Xiaomi Poco C31 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Poco C31 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı