Xiaomi Poco X2 ekran değişimi, ekranlar akıllı cihazların en önemli kısımları olmalarından dolayı değişimleri gerekli olan zamanlarda fazla bekletmeden ve ek sorunların oluşmasına neden olmadan bakımlarını yaptırmak gereklidir. Çatlak veya renklerde azalma gibi sorunlarla başlayan ekran şikayetleri müdahale edilmediğinde ekranın tamamen bozulması veya kırılması ile sonuçlanır. Ekranın bu hale gelmesini engellemek adına en kısa süre içinde yetkin bir servis ile iletişime geçilmesi önerilir. Xiaomi Poco X2 ekran değişimi orijinal ekranın bulunması yani malzeme zorluğu çekilmemesi gibi nedenlerden dolayı kısa süre içinde yapılabilen tamirlerden bir tanesidir. Başka bir tamir işleminin olmaması durumunda bekletilmesinin anlamı olmayacağından dolayı servis desteği alınmalıdır.

Xiaomi Poco X2 Ekran Değişimi Fiyatı

Cihazınızın ekranında değişim gerektiren bir konu olduğunda servisten alacağınız desteğin maliyeti birçok etmene göre değişkenlik gösterir. Ekranın orijinal olup olmaması bu konuda en önemli olan kalemdir. Ekrandaki değişim işleminde orijinal ekran kullanımı önemli olup uzun süreli kullanım isteyenler için ilk tercih nedeni olmalıdır. Başka işlemler de gerekli olup olmaması tamirin sürecini ve bedelini belirler. İşçilik ve servisin yoğunluğu da ücrete eklenmesi gereken bir başka detay olduğundan dolayı net olarak herhangi bir maliyetten bahsetmek zordur. Ortalama maliyet başka işlem olmaması halinde 200-700 TL arasında değişkenlik gösterir. En az ve ekonomik rakam başlangıçları demek daha doğru olacaktır.

Xiaomi Poco X2 Ekran Değişimi Süresi

Servislerin donanım olarak yeterli olması ve gerekli tecrübeye sahipliği işlemle alakalı daha kısa sürmeye neden olacaktır. Sürece kargo zamanlarının da girmesi ortalama 2-3 gün kargo süresi eklenmesini zorunlu kılar. Ekran için özel bir değişim istenmemiş ise malzeme tedarikinde sorun yaşanmaz. Hemen işleme başlayan ve oldukça hızlı olan bir servis cihazınızın en kısa sürede işlemlerinin bitmesine imkan tanıyacaktır. Zaten artık akıllı cihazların oldukça yaygın kullanılması ve iş konusunda zaman tasarrufu ettirmesi cihaz tamirlerinin daha da kısa sürede tamamlanmasını isteyen müşterilerin oluşmasına neden olmuştur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Tamir işlemlerinde bazı kullanıcılar daha iyi hizmet almak adına kargo ile gönderim yapar. Alınan kargo sonrasında telefon hemen değerlendirilir ve varsa başka sorunların olup olmadığına bakılır. Ardından kullanıcının onayı ile yapılmaya başlanır. İşlemler tamamlanıp garantili şekilde kargoya verilinceye kadar ücret veya ödeme alınmaz. Telefon işlemleri bitince kullanıcı uzaktan ödemesini gerçekleştirebileceği gibi kapıda ödeme imkanından da yararlanır. Ama en yaygın olanı kargonun gönderilmesinden önce kart veya havale yolu ile yapılmasıdır. Yapılan işlemlerin neler olduğunu ve ne kadar süre ile garanti sunulduğunu gösteren bir belge eklenmesini de talep edebilirsiniz.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Bütün gün saatlerce elinde telefon ile gezen veya iş yapan kişilerin ortak şikayeti ekranlarla alakalı yaşanan durumlardır. Ekranın değiştirilmesine neden olan çatlama, kaza, kırılma, kronik durumlar veya ısınma gibi etmenler olabilir. Değişim için erkenden servise varılması hatanın değişimden önce onarımla yapılmasına olanak tanıyacak önemli bir durumdur. Ek sorunların oluşmasına da neden olmaz. Ekrandaki ısınma veya görüntünün gidip gelmesi ile başlayan süreç ekranın değiştirilmesine neden olacağından erkenden bakımı yapılmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Poco X2 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Xiaomi Poco X2 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Xiaomi Poco X2 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Xiaomi Poco X2 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Xiaomi Poco X2 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı