Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi yaptırmak istiyor ancak ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? O halde aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ekran değişimi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi

Xiaomi’nin Poco serisinin ilk modellerinden biri olan X3 modeli çok sayıda kişi tarafından kullanıldı. Zaman içerisinde ekran sorunları meydana gelmeye başlayınca da kullanıcıların bir kısmı yeni telefon alırken geneli ekran değişimi yaptırmayı tercih etmiştir.

Bu noktada yüzlerce Xiaomi kullanıcısının ekran değişimi yaptırmak için bizi tercih ettiğini söyleyebiliriz. Profesyonel ve titiz çalışmalarımızla birlikte kısa zamanda binlerce referans topladık. Siz de bu mutlu müşterilerimizden biri olmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Xiaomi ekran değişimi yaparken şu adımları uyguluyoruz;

  • Xiaomi Poco X3 modeline uygun orijinal parçaların temini
  • Telefon kasasının ve eski ekranın çıkarılması, temizlenmesi
  • Yeni alınan ekranların telefona montajı ve kontrolü

Ekran değişimi hizmetlerimiz genellikle 1-2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bazı çalışmalarımız işlemin zorluğuna ve yoğunluk durumuna göre birkaç gün aksayabilmektedir.

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

6 ay garanti kapsamında ekranlarınızı koruyoruz. Bize yaptıracağınız ekran değişimi de dahil olmak üzere her türlü değişim çalışmasında sizlere 6 aylık garanti veriyoruz.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz. Bize yaptıracağınız ekran tamiri sonrasında kişisel verileriniz korunur ve silinmez. Bununla birlikte ekranı ilgilendiren dokunmatik hassasiyet, parlaklık ve çözünürlük de korunur.

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi Fiyatları

Çalışmalarımız döviz ve telefon modeline göre ücretlendirilir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi veremiyoruz. Eğer Xiaomi ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Xiaomi Poco X3 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Poco X3 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi sayesinde çok yüksek ücretler ödemeden cihazları yenilemek mümkün. Siz de Xiaomi ekran tamiri yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı