Xiaomi Poco X3 GT Ekran Değişimi

Xiaomi Poco X3 GT ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Poco X3 GT ekran değişimi bazı durumlarda gerekli olabiliyor. Ekrana su kaçması, yere düşme, ısı maruziyeti ve donanım sorunu gibi bu durumlar hem telefon kullanımını engelleyebiliyor hem de görüntü kalitesini düşürebiliyor.

Xiaomi Poco X3 GT Ekran Değişimi

Ekran değişimi başta olmak üzere her türlü tamir ve bakım konusunda uzmanlaşan teknisyenlerimiz Xiaomi Poco X3 GT serisi telefonlarda harikalar yaratıyor. Altta yatan neden fark etmeksizin her türlü ekran sorununda yenileme çalışmaları yaparak cihazlarınızı yenileyebiliyoruz.

Cihazınıza uygun parçalar kullanarak telefonlarınızın orijinalliğini ve kalitesini koruyoruz. Bununla birlikte 6 aylık garanti vererek işlem sonrasında telefonlarınızın korunmasında sizlere destek oluyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Poco X3 GT Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Poco X3 GT Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Poco X3 GT Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Xiaomi ekran değişimi öncesinde sizleri dinliyor ve mevcut sorunun kaynağını çözmeye çalışıyoruz. Cihazda ortaya çıkan sorunun kullanıcı hatası mı yoksa cihaz kaynaklı mı olduğunu tespit ettikten sonra kasa üzerinde inceleme yapıyoruz.

Eğer ekran değişimi gerekli ise öncelikle cihazınızla uyumlu ekipman ve parçaları satın alıyoruz. Sonrasında aynı gün içerisinde yeni ekranı telefonunuza takıyoruz. Eğer telefon kargoyla gönderilmişse en geç 1 gün içerisinde kargonuzu anlaşmalı firmaya veriyor ve teslim sürecini başlatıyoruz.

Xiaomi Poco X3 GT Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Kulaklık soketi değişimi, batarya değişimi vb. diğer hizmetlerimizde olduğu gibi ekran değişimi hizmetlerimizde de sizlere 6 aylık garanti veriyoruz. Bu garanti sadece ekran ile ilgili sorunları kapsamakta olup olası bir sorunda bizlere teknik destek için ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin merak ettiği konuların başında cihazlarındaki fotoğraf, kayıtlı kişi ve videolara herhangi bir zarar gelip gelmediği konusu yer alıyor. İyi haber şu ki önemli – önemsiz hiçbir veriniz silinmez. İşlemlerimiz esnasında sadece ekran ile ilgilendiğimiz için hafızadaki verilere zarar gelmiyor.

Xiaomi Poco X3 GT Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi ücretleri model ve döviz kuruna göre belirlenmektedir. Bu nedenle buradan fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.

Eğer ekran değişimi fiyatları ve süreç hakkında bilgi almak isterseniz web sitemizdeki WhatsApp butonuna tıklayarak bize yazabilir ya da telefon numaramızdan bizi direkt arayabilirsiniz.

Xiaomi Poco X3 GT Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Xiaomi Poco X3 GT kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Poco X3 GT telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Poco X3 GT ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı