Xiaomi Redmi 10 Prime direnç değişimi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isliyorsanız hemen bizi aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile birlikte Xiaomi telefonlarınızda direnç değişimi hizmetinden tutun da ekran değişimi ve batarya değişimi kadar birçok işlemde sizlere destek veriyoruz.

Xiaomi Redmi 10 Prime Direnç Değişimi Hizmeti

Son zamanlarda birçok kişi yurtdışından ithal olarak kayıtsız Xiaomi telefon almaya başladı. Türkiye’deki satılan Xiaomi cihazlara oranla daha ucuz olması nedeniyle çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyor. Ancak bu kişiler telefonlarını aldıktan sonra önemli bir sorun ile karşılaşıyor. O da telefonlarına SIM kartların takılamamasıdır. Bu telefonlar yasal olarak kayıt edilmedikten sonra herhangi bir şebeke bağlantısı kurulmasına izin vermiyor.

İyi haber şu ki direnç değişimi adındaki hizmetlerimiz sayesinde yurtdışından alınan telefonlarınızda şebeke bağlantısı kurulabiliyor. Bu hizmetlerimiz IMEI atma olarak bilinse de farklı bir işlemdir. Kesin kayıt sayesinde telefonlarınıza hangi operatör olduğu fark etmeksizin SIM kart takabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Redmi 10 Prime Direnç Değişimi Nasıl Yapılır?

Direnç değişimi çok kompleks olmayan ancak ustalık gerektiren bir işlemdir. Bu işlemler esnasında öncelikle cihazınız ile uyumlu olan direnç parçalarını orijinal olmak kaydıyla gerekli yerlerden temin ediyoruz. Daha sonra bu cihazlarınızdaki şebeke sorunu yaratan dirençleri çıkarıyor ve yerine aldığımız bu yeni dirençleri takıyoruz.

Birkaç dakika süren bu işlemden sonra telefonunuz SIM kart takılabilir ve arama yapılabilir hale geliyor. Bu sayede siz de çok düşük ücretler ödemeden yurt içinde kullanılabilir Xiaomi sahibi olabiliyorsunuz.

Xiaomi cihazlarda yaptığımız direnç değişimine dair örnek bir video;

Xiaomi Redmi 10 Prime Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Telefonlarınızı direnç değişiminden önce sıfırlamanız daha iyi olacaktır. Çünkü sıfırlama yapılan bazı Xiaomi cihazlarda direnç değişimi çalışmasının etkileri ortadan kalkabiliyor ve IMEI sorunu ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için direnç değişiminden sonra sıfırlama yapmayınız.

Xiaomi Redmi 10 Prime Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi Redmi 10 Prime Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi 10 Prime Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Direnç değişimi yapılan telefonlarda güncelleme ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmıyor. Cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun direnç değişimi sonrasında güncelleme alınabilir. Bu durum Xiaomi Redmi 10 Prime telefonlarınız için de geçerli.

Xiaomi Redmi 10 Prime Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi 10 Prime direnç değişimi fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Bu işlemlerin fiyatı belirlenirken güncel parça fiyatları göz önünde bulundurulduğu için sizlere net bir fiyat bilgisi veremiyoruz. Bizi aradıktan sonra modelinizi söylerseniz en güncel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 10 Prime Direnç Değişimi Yapan Yerler

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Redmi 10 Prime Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Redmi 10 Prime kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Redmi 10 Prime telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız iletişim probleminden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Ekran Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı