Xiaomi Redmi 10A Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 10A ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 10A ekran değişimi ile telefon ekranlarınızı yeniletmek istiyorsanız tam fırsatı! Cep Ustam olarak diğer Xiaomi modellerinde olduğu gibi Redmi 10A modelinde de ekran yenileme çalışmaları yapıyor ve telefonlarınızı eskisinden daha sağlam bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Xiaomi Redmi 10A Ekran Değişimi

Xiaomi’nin çok tercih edilen telefon modelleri arasında olan Xiaomi Redmi 10A zaman zaman ekran problemleri yaşatabiliyor. Bu ekran problemleri genellikle telefon sahibinden kaynaklanan sorunlar olmakla birlikte zaman zaman donanım problemleri nedeniyle de görülebiliyor.

Kullanıcı sorunlu problemler genellikle darbe ve suya temas nedeniyle gerçekleşiyor. Darbe alan telefonlarda kırılmalar olurken su ile temas eden telefonlarda işlev sorunları ortaya çıkıyor. Donanımsal ekran problemlerinde ise dokunmatiğin çalışmaması ya da görüntü kaymaları gibi sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz. İşte en çok sorun yaratan ekran problemleri de bunlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İyi haber şu ki Xiaomi ekran değişimi çalışmalarımız sayesinde fahiş fiyatlar ödeyip yeni bir telefon almaktansa çok uygun fiyatlara telefon ekranlarınızı yeniletebilirsiniz. Üstelik bütün çalışmalarımız 6 aylık garanti kapsamındadır. Detaylı bilgi için bizimle 90 (543) 787 74 36 numarasından iletişime geçebilir ya da iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Redmi 10A Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Xiaomi ekran değişimi için öncelikle telefon modelinize uygun yeni bir ekran temin ediyoruz. Aldığımız bu yeni ekran tamamen orijinal olup herhangi bir üretim hatası içermemektedir.

Xiaomi Redmi 10A Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Redmi 10A Ekran Değişimi Fiyatları

Daha sonra elimizdeki bu yeni ekranları sizlere telefon kasanıza entegre ediyoruz. Son olarak gerekli bağlantıları gerçekleştiriyor ve telefonun çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz.

Xiaomi Redmi 10A Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Daha önce de söylediğimiz gibi bütün çalışmalarımız 6 ay garantilidir. Xiaomi ekran değişimi hizmeti aldığınız taktirde işlem sonrasındaki 6 ay boyunca teknik destek alabilirsiniz.

Ayrıca şunu da sizlere belirtmek istiyoruz. Bizden telefon ekran değişimi hizmeti aldığınızda telefonunuzdaki verilere herhangi bir zarar gelmez. Sadece ekran ve kasa arasındaki bağlantılar ile yürüttüğümüz bu çalışmada telefon hafıza bileşenleri korunur. Yani ne fotoğraflarınız ne de videolarınız silinir 😊

Xiaomi Redmi 10A Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlarımız telefon markasına ve modeline göre değişiklik gösterir. Xiaomi ekran değişim fiyatları hakkında bilgi almak için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 10A Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

İstanbul’da bulunan tamir atölyemize telefonunuzu getirebileceğiniz gibi kargo ile de gönderim yapabilirsiniz. Kargo ile telefon gönderiminde herhangi bir ücret talep edilmez.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Redmi 10A ekran değişimi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ve fiyat bilgisi almak için bize 90 (543) 787 74 36 iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı