Bu senenin en popüler ürünlerinden olan XiaomiRedmi 10x birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çeken modeller arasında yerini aldı. 5G desteği sağlaması ve diğer önemli katkıları telefonun daha çok talep edilmesine olanak tanırken fiyatının aynı özellikteki diğer modellerden daha uygun olması da satın almalarda kendini gösterdi.

Ürünün tercih trendine meydana gelen artış profesyonel şekilde verdiğimiz tamir ve bakım hizmetlerinde de ön plana çıkmamıza neden oluyor. Kullanıcıların severek kullandığı telefonla alakalı tüm işlemleri garanti şekilde yerine getiriyoruz.

Xiaomi Redmi 10x Ekran Değişimi

Çoğu zaman kullanımdan kaynaklanan ekran sorunları bazen de kronik olabilir. Şuan için kullandığınız XiaomiRedmi 10x için böyle bir sorun tespit edilmiş olmasa da bu tarz işlemlerin fazla bekletilmemesi konusunda önemli tavsiyelerde bulunuyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Çünkü erken dönemde fark edilen bir şikayet veya arıza belki de tamamen değişim yapılmasını zorunlu kılmadan çözüm üretmemize neden olabilir. Yeterli yedek parça ve elemanımız olması sürecin kısa ve garanti şekilde değişimle tamamlanmasına imkan tanıyor.

Xiaomi Redmi 10x Ekran Değişimi Fiyatı

Ekran değişimi konusunda desteğimize ihtiyacı olan müşterilerimizin ilk olarak ekrandaki sorunun kesinlikle değişim gerektiren bir teknik durum olup olmadığından emin olmaya çalışıyoruz.

Kurtarılması veya onarılması mümkün olduğunda bu yönde ve daha uygun rakamlarla tamir ediyoruz. Ama değişim gerekli olduğunda yedek parçanın bedeli ve üzerine eklenen hizmet bedelinin birlikte tahsil edilmesi gerekli oluyor. Bu rakam da değişim göstermekle birlikte genelde 600 – 1000 TL arasında modele göre değişebiliyor.

Xiaomi Redmi 10x Ekran Değişimi Süresi

Değişimlerde yoğunluk, parçanın durumu veya il dışında kargo gelmesi gibi etmenler belirleyici oluyor. Firmamız deposunda yeteri kadar yedek parça bulunduruyor.

Elemanlarımız da bu alanda tecrübeli ve eğitim almış kişiler olduklarından dolayı kısa sürede işlem tamamlanıyor. Bazen birkaç saat içinde olurken bazen de aynı gün işlemleri tamamlayarak teslim ediyoruz.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kargo ile gönderilen XiaomiRedmi 10x için ilk önce ücretsiz şekilde sorunları analiz edecek değerlendirmeler yapıyoruz. Ardından da sadece ekran değişiminin yeterli olup olmadığı konusunda bilgilendirme sunuyoruz.

Telefon sahibinin onayına göre tamir işlemlerine başlanıyor. Onay almadan herhangi bir konuda işlem yapılmaması noktasında hassas davranılıyor. İşlemler tamamlandıktan sonra da kargoya verilmeden önce kredi kartı veya hesaba yollanma yoluyla ödemeleri talep ediyoruz. Ardından adrese kargo yapılıyor.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Ekran her ne kadar koruma ürünleri ile korunmak istense de kullanıma bağlı şekilde bazı sorunların oluşması kaçınılmaz olabilir. Bunun anlamı:

  • Düşme,
  • Kaza ile kırılma,
  • Korumanın ekrana uygun olmaması,
  • Kullanımın kötü olması

gibi nedenlerle tamir gerekebileceğidir. Firmamız hangi nedenden olursa olsun sorunsuz ve garantili şekilde işlemlerinizi yerine getiriyor. Güvenilir olmamız da bir başka tercih nedenimizdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Redmi 10X ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Xiaomi Redmi 10X ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Xiaomi Redmi 10X ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Xiaomi Redmi 10X ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Xiaomi Redmi 10X Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı