Xiaomi Redmi 9 direnç değişimi son zamanlarda popülerliğini arttıran bir işlem olmuştur. Daha uygun fiyatlı olmasını fırsat bilen telefon kullanıcıları IMEI sorunlarını gidermek adına bizlere bu işlem için başvuruyor. Eğer siz de ithal telefonlarınız için direnç değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Redmi 9 Direnç Değişimi Hizmeti

Xiaomi Redmi 9 ve diğer modelleri yurtdışından temin ettiğiniz taktirde ülkemizde kullanırken sorun yaşarsınız. Çünkü bu telefonları kullanmadan önce telefonunuzu kayıt ettirmeniz gerekiyor. Aksi halde herhangi bir operatöre ait SIM kartını takamaz ve şebeke bağlantısı kuramazsınız.

Ancak direnç değişimi işlemlerimiz sayesinde telefonlarınızdaki bu sorunu tamamen ortadan kaldırabiliyoruz. Bu işlemler parça değişimi olarak görülse de aslında oldukça detaylı olan ve telefonunuzdaki IMEI sorununu ortadan kaldıran bir işlemdir. Xiaomi direnç değişimi ile birlikte telefonunuzdaki IMEI hataları giderilebilir ve istediğiniz SIM kartı cihazınıza takabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Redmi 9 Direnç Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi direnç değişimi yaparken öncelikle telefonunuz ile uyumlu olan yeni dirençleri buluyoruz. Daha sonra aldığımız bu dirençleri statik elektrik oluşturmadan hassas bir işçilik ile telefonunuza montaj ediyoruz.

Xiaomi direnç değişimi işlemimiz genellikle aynı gün içerisinde tamamlanıyor ve telefonlarınızı size geri teslim ediyoruz. Bu sayede hiç beklemeden SIM kartlarınızı telefona takabilir kullanmaya başlayabilirsiniz.

Direnç değişimi diğer Xiaomi IMEI kayıtlarına oranla daha farklı bir işlemdir. Bu işlem sonrasında belirli bir süreliğine değil süresiz kayıt olmuş olur. Aynı zamanda çift SIM kart kullanabilirsiniz.

Xiaomi cihazlarda yaptığımız direnç değişimine dair örnek bir video;

Xiaomi Redmi 9 Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Xiaomi direnç değişimi ile birlikte şebeke kullanmaya başlayan kişiler daha sonraki süreçte telefonlarını sıfırlamak isteyebiliyor. Ancak biz bunu müşterilerimize önermiyoruz. Çünkü bazı Xiaomi modellerinde telefon sıfırlaması yapıldığı zaman IMEI gidebiliyor. Xiaomi direnç değişimi sonrası sıfırlama yapmak yerine farklı yöntemlerle telefonunuzu temizlemenizi öneriyoruz.

Xiaomi Redmi 9 Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Xiaomi direnç değişimi sonrası telefonlarınız güncelleme alır. Güncelleme geldiğinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan güncellemeye onay verebilirsiniz. Üstelik bu işlem sonrasında telefon IMEI gitmez.

Xiaomi Redmi 9 Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi direnç değişimi fiyatlarımız değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi aramanızı ve güncel Xiaomi direnç değişimi fiyatlarımız hakkında bilgi almanızı öneriyoruz. Bize WhatsApp üzerinden yazarak ya da arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 9 Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi Redmi 9 Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi 9 Direnç Değişimi Yapan Yerler

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 •       Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 •       Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 •       E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 •       Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 •       Kargo Numarası: 973228747
 •       Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Redmi 9 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Redmi 9 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Redmi 9 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız iletişim probleminden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 •       Arka Kamera Değişimi
 •       Arka Kapak Değişimi
 •       Batarya Değişimi
 •       Ekran Değişimi
 •       Home Tuşu Değişimi
 •       Hoparlör Değişimi
 •       Kamera Camı Değişimi
 •       Kasa Değişimi
 •       Kulaklık Soketi Değişimi
 •       Mikrofon Değişimi
 •       Ön Kamera Değişimi
 •       Şarj Soketi Değişimi

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı