Xiaomi Redmi 9i Sport direnç değişimi yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Cep Ustam olarak Xiaomi ekran değişimi ve Xiaomi batarya değişimi gibi parça değişimi işlemlerine ek olarak direnç değişimi alanında da hizmet vermekteyiz. Eğer siz de ithal telefonlarınızda şebeke ile ilgili problem yaşıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 9i Sport Direnç Değişimi Hizmeti

Telefon sahibi olmak isteyen kişiler son birkaç yıldır daha uygun olması nedeniyle yurtdışı ithal olarak alınan Xiaomi cihazlara yönelmeye başladı. Bu telefonlar ülkemizde satılan telefonlarla hemen hemen aynı olsa da belirgin bir farka sahip. O da bu telefonların yurt içinde SIM kart kullanımı için uygun olmayışıdır.

Yurtdışından alınan telefonların ülkemiz içerisinde kullanılabilmesi ve Türkiye hattının kullanılabilmesi için yasal olarak kayıt edilmesi gerekiyor. Ancak bu işlem çok yüksek işlem ücretleri gerektirdiği için çoğu kişi tercihlerini direnç değişiminden yana kullanıyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Redmi 9i Sport direnç değişimi işlemi sayesinde yalnızca tek bir işlem ile birlikte telefonlarınız SIM kart kullanılabilir hale geliyor. Üstelik bunu çok uygun fiyatlara yapabilmek mümkün. Gelin hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi verelim.

Xiaomi Redmi 9i Sport Direnç Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi 9i Sport direnç değişimi hizmetlerimiz özel olarak hazırlanan parça değişim alanlarında yapılmaktadır. Ekiplerimiz telefonlarınızı direnç değişimi için teslim aldıktan sonra statik elektriklenmeyi önleyerek parça sökümü yapıyor.

Daha sonra telefonunuzdaki şebeke sorununa neden olan dirençleri çıkarıyor ve yeni temin ettiğimiz dirençleri telefona entegre ediyoruz. Bu işlem genellikle 1 saat içerisinde tamamlanıyor. Xiaomi direnç değişimi işlemi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Youtube’daki Cep Ustam kanalını inceleyebilirsiniz.

Direnç değişimi çalışmalarımızdan bir kesit;

Xiaomi Redmi 9i Sport Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Xiaomi Redmi 9i Sport direnç değişimi yaptıran müşterilerimiz sıfırlama yapmamalıdır. Çünkü bazı Xiaomi telefonlarda direnç değişiminden sonra sıfırlama yapıldığında IMEI gittiği görülmüştür. Bunun yerine işlem öncesinde telefonunuzu sıfırlamanızı öneriyoruz.

Xiaomi Redmi 9i Sport Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi Redmi 9i Sport Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi 9i Sport Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Direnç değişimi yaptırdıktan sonra güncelleme alabilirsiniz. Telefonunuza yeni güncellemeler geldiğinde herhangi bir işlem yapmadan onay verebilir ve telefonunuzu güncelleyebilirsiniz. Bu konuda telefon ve şebeke ile ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Xiaomi Redmi 9i Sport Direnç Değişimi Fiyatları

Fiyatlarımız güncel parça fiyatları ve telefon modelleri doğrultusunda belirlenmektedir. Bu nedenle sizlere Xiaomi direnç değişimi fiyatları hakkında net bir bilgi veremiyoruz. Ancak bizi arayarak ve model bilgisi vererek güncel işlem ücretlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 9i Sport Direnç Değişimi Yapan Yerler

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Redmi 9i Sport Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Redmi 9i Sport kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Redmi 9i Sport telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız iletişim probleminden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Ekran Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı