Xiaomi Redmi K40 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi K40 Pro ekran değişiminde sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.  90 (501) 102 37 36 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Budak GSM olarak sizler için en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.
Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi K40 Pro ekran değişimi için 90 (501) 102 37 36 numaralı hattı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Xiaomi marka telefonlarda uzmanlaşan ekibimiz çok tercih edilen telefon modellerinden biri olan Xiaomi Redmi K40 Pro modelinde de ekran değişimi yapıyor.

Xiaomi Redmi K40 Pro Ekran Değişimi

Çok sayıda telefon kullanıcısı tarafından tercih edilen Xiaomi Redmi K40 Pro zaman zaman kullanıcılarına ekran problemleri yaratabiliyor. Görüntünün kaybolması, ekranda çizgiler oluşması, dokunmatiğin çalışmaması ve kırılma bunlardan bazıları.

Ortaya çıkabilen bu problemler telefon kullanımını ciddi düzeyde bozuyor. Haliyle kullanıcılar Xiaomi ekran değişimi yaptırarak bu problemleri çözmeye çalışıyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi özel teknik servisi olan firmamız, Xiaomi kullanıcılarının bu imdadına koşuyor ve Xiaomi ekran değişimi için teknik destek hizmeti veriyor. Ayrıntılı bilgi için bize 90 (501) 102 37 36 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi K40 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Xiaomi ekran değişimlerimiz büyük bir titizlik içerisinde gerçekleşmektedir. Teknisyenlerimiz öncelikle telefon modelinize uygun ekranları gerekli yerlerden temin ediyor. Birinci sınıf bu ekranları da yine aynı titizlikle telefonlarınıza entegre ediyor.

Son aşamada telefon ekranı ve kasa arasındaki bağlantıları kontrol ediyor ve sizlere teslim ediyoruz. Bütün bu işlemlerde telefonunuzun diğer bileşenlerine ve hafızasına zarar vermemeye özenle dikkat ediyoruz.

Xiaomi Redmi K40 Pro Ekran Değişim Sonrası

Xiaomi ekran değişimi hizmeti aldığınız taktirde telefonunuzdaki hiçbir bilgi silinmez. Aynı zamanda telefonunuzun bataryasına ve diğer bileşenlerine de herhangi bir zarar gelmez.

Yani fotoğrafım silinir mi ya da rehberimdeki kayıtlı kişilere bir şey olur mu diye korkmanıza gerek yok 😊

Xiaomi Redmi K40 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi fiyatları tamamen modele ve o anki döviz kuruna bağlıdır. Bu nedenle fiyat bilgisi almak için bizi 90 (501) 102 37 36 numarasından arayınız.

Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren Xiaomi özel teknik servisi firmamız uygun fiyat teklifleri sunarak telefonlarınızın ekranını yenilemeye devam ediyor.

Xiaomi Redmi K40 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (501) 102 37 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Redmi K40 Pro ekran değişimi 6 ay garantili bir işlemdir. İşlem detayları ve fiyat bilgisi hakkında konuşmak isterseniz 90 (501) 102 37 36 numarasından bize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı