Xiaomi Redmi K50G Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi K50G ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi K50G ekran değişimi işlemi yaptırmak istiyor ancak yeterince bilgiye sahip değil misiniz? O halde bizi 90 (543) 787 74 36 numarasından arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda içeriğimize göz atarak da yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi K50G Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi serisinin önemli modellerinden biri olan K50G modelinde çok sık karşılaşmasak da ekran problemleri meydana gelebiliyor. Daha çok kullanıcı hatası ve yanlış kullanım nedeniyle meydana gelen bu ekran problemleri aynı zamanda donanım ve yazılım kaynaklı da olabiliyor.

Altta yatan sorun fark etmeksizin bütün ekran problemleri telefon işlevlerini önemli ölçüde bozduğu için ekran değişimi yaptırmak şart oluyor. Bu durum Xiaomi kullanıcıları için de geçerli.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonlarından yeterli verimi alamayan kullanıcılar Xiaomi ekran değişimi ile telefonlarını yeniletmek istiyor. Eğer siz de ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız 90 (543) 787 74 36 numaralı hattı arayarak ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi K50G Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Telefonunuzu bize teslim ettiğinizde öncelikle ekranı kontrol ediyoruz. Eğer görülen herhangi bir sorun yoksa altta yatan nedenin donanımsal olup olmadığını anlamak için detaylı bir çalışma yapıyoruz.

Durumu tespit ettikten sonra yeni K50G ekranlarını temin ediyor ve çalışmalara başlıyoruz. Çıplak el değmeden yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda

Xiaomi Redmi K50G Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi ekran değişimi yaparken hafıza bileşenlerine dokunmadığımız için fotoğraf ve kayıtlı kişi gibi önemli verilerinize herhangi bir zarar gelmez. Bununla birlikte telefonunuzdaki diğer yazılım ve donanımlarda da herhangi bir kayıp ortaya çıkmaz.

6 aylık garanti çerçevesinde yürüttüğümüz Xiaomi ekran değişimi çalışmaları sayesinde telefonlarınızı sonraki süreçte de koruyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Redmi K50G Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlarımız marka ve modele göre değişiklik gösterir. İşlem ücreti hakkında bilgi almak için model bilgisini 90 (543) 787 74 36 WhatsApp numarasına yazmanız yeterlidir.

Xiaomi Redmi K50G Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Redmi K50G Ekran Değişimi Fiyatları

Bize marka ve model bilgisi ilettiğiniz taktirde güncel işlem ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi K50G Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Ekran değişimi gerektiren telefonları bize getirerek çalışmaları başlatabilirsiniz. Eğer uzak bir şehirde yaşıyorsanız da anlaşmalı kargo ile hiçbir ücret ödemeden telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Üstelik inceleme ücreti de almıyoruz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Redmi K50G ekran değişimi fiyatları ve işlem detayları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı