Xiaomi Redmi Note 10T Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 10T ekran değişiminde sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.  90 (501) 102 37 36 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Budak GSM olarak sizler için en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.
Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 10T ekran değişimi ihtiyaçlarınızı yerine getirmeye devam ediyoruz. Bozulan, işlevi kaybolan ve kırılan ekranlarınızı yenileriyle değiştirerek eskisinden daha iyi bir hale getiriyoruz.

Xiaomi Redmi Note 10T Ekran Değişimi

Markası ve modeli fark etmeksizin bütün telefonlarda hassas noktalar vardır. Bu hassas noktaların başında sizin de tahmin edebileceğiniz gibi ekranlar geliyor.

Suya, ısıya ve darbelere karşı hassas olan telefon ekranları aynı zamanda dokunmatik işlevinin kaybolması ve görüntü gitmesi gibi problemlerle de karşı karşıya kalabiliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İyi haber şu ki Xiaomi marka telefon modellerinizde ekran yenileme çalışmaları yaparak telefonlarınızı yeniliyoruz. Üstelik bu ekran değişimlerini çok kısa sürelerde tamamlıyoruz. Ayrıntılı bilgi için 90 (501) 102 37 36 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 10T Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon ekranlarınızı hemen değiştirmeden önce mevcut sorunu tespit etmemiz gerekiyor. Bunun için teknisyenlerimiz durum tespit çalışması yapıyor.

Eğer telefon ekranınızı ilgilendiren bir sorun varsa sizden onay alıyor ve telefonunuzun ekranını kasasından çıkartıyoruz. Daha sonra yeni temiz ettiğimiz birinci sınıf telefon ekranlarını kasaya yerleştiriyoruz.

Telefonun çalışıp çalışmadığını kontrol ettikten sonra telefonu size teslim ediyoruz.

Xiaomi Redmi Note 10T Ekran Değişimi Sonrası

Bazı müşterilerimiz işlem sonrasında telefonlarındaki bilgilere zarar geleceğini düşünüyor. Ancak öyle bir durum söz konusu değil.

Çünkü telefonlarınızın depolama bileşenleri ile değil yalnız ekranları ile çalışıyoruz. Dolayısıyla ne rehberinizdeki kişilere ne de fotoğraf ve videolarınıza herhangi bir zarar gelmiyor.

Xiaomi Redmi Note 10T Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi ekran değişimi fiyatları telefon modeline göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizi 90 (501) 102 37 36 numarasından arayabilirsiniz.

Bizi aradıktan sonra ya da WhatsApp üzerinden yazdıktan sonra marka ve model bilgisi iletmeniz yeterlidir. Daha sonra sizlere en uygun fiyatı teklif edeceğiz.

Xiaomi Redmi Note 10T Ekran Değişimi Telefon Numarası

90 (501) 102 37 36 numarası ile istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Hem arayarak hem de WhatsApp üzerinden iletişime geçerek ekran değişim hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Redmi Note 10T ekran değişimi 6 ay garantili hizmet olup bizden kaynaklı sorunlarda sizlere destek vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için 90 (501) 102 37 36 numarasını arayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı