Redmi Note 11E Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 11E ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 11E ekran değişimi fiyatları ve işlem süreci hakkında bilgi almak istiyorsanız bu içeriğimizi okuyabilir ya da bize 90 (543) 787 74 36 numaralı hattımızdan anında ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 11E Ekran Değişimi

Telefon ekranlarında ortaya çıkan problemler her zaman için can sıkıcı olmuştur. Telefon kullanımını ciddi düzeyde engelleyen ve aynı zamanda telefon işlevlerini kısıtlayan bu sorunları çözmenin iki yolu bulunuyor. Bunlar ekran değişimi ve telefonu değiştirmek.

Telefon kullanıcıları maliyeti nedeniyle daha çok ekran değişimi yaptırmaya yöneliyor. Bu noktada uzun yıllardan bu yana Xiaomi ekran değişimi konusunda teknik destek veren firmamızın sizlere hizmet vermek için sabırsızlandığını hatırlatmak isteriz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Yüzlerce Xiaomi telefonunda yaptığımız ekran yenileme çalışmaları sayesinde müşterilerimizin ekran problemlerini kökten çözdük. Eğer siz de Xiaomi ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 11E Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimleri tamamen titizlik ve profesyonellik gerektiren çalışmalardır. Özel olarak hazırladığımız ortamlarda çıplak el değdirmeden telefon ekranlarınızı yenisiyle değiştiriyoruz.

Telefon ekran değişimi çalışmasında öncelikle değiştirilmesi gereken eski ekranı telefondan çıkartıyoruz. Daha sonra mevcut hazneyi temizliyor ve yeni ekran için hazır bir hale getiriyoruz.

Daha sonra en iyi kalitedeki Xiaomi ekranını temin ediyor ve bu hazneye yerleştiriyoruz. Son olarak bağlantıları gerçekleştiriyor ve telefonunuzu sizlere teslim ediyoruz.

Bu çalışmalar yoğunluğa göre genellikle 1 ila 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. İşlem hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 90 (543) 787 74 36 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 11E Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi ekran değişimi 6 ay garantili bir çalışmadır. Bizden hizmet aldığınız taktirde devam eden 6 ay boyunca herhangi bir ekran sorunu ile karşı karşıya kalırsanız tekrardan iletişime geçebilirsiniz.

Bütün çalışmalarımız yalnızca ilgili bileşen üzerine olduğu için kişisel bilgilerinize ve diğer verilere herhangi bir zarar gelmez. Aynı şekilde Xiaomi ekran değiştirme sonrasında da bilgileriniz korunur ve aynı şekilde telefonunuza ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 11E Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişim fiyatları hakkında danışmak için 90 (543) 787 74 36 numarasına WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz. Marka ve modele göre işlem ücretlerimiz değiştiği için en doğru fiyat bilgisine bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Redmi Note 11E Ekran Değişimi Fiyatları
Redmi Note 11E Ekran Değişimi Fiyatları

90 (543) 787 74 36 numarasından bize ulaştıktan sonra marka ve model bilgisi vererek ekran değişim fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 11E Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Telefonlarınızı hem bize getirerek hem de kargo ile göndererek tamir çalışmalarını başlatabilirsiniz. Ücretsiz kargo fırsatıyla telefonlarınızı bize göndermek isterseniz aşağıdaki iletişim ve kargo bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Redmi Note 11E ekran değişimi için kargo seçeneğini kullanmak istiyorsanız ve bilgi almak istiyorsanız bize telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı