Xiaomi Redmi Note 12 4G direnç değişimi çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Budak GSM olarak bütün Xiaomi modelleri ve diğer markalar için tamir hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Xiaomi Redmi Note 12 4G Direnç Değişimi Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır

Xiaomi direnç değişimi adı altında yaptığımız bütün çalışmalarda IMEI sorunlarını çözerek telefonlarda SIM kart kullanılabilmesine imkan tanıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla birlikte bütün operatörlerin SIM kartlarını telefonlarınızda kullanmaya başlayabilir, internet kullanımı, arama ve SMS gibi bütün şebeke araçlarını kullanabilirsiniz.

Direnç değişimi çalışmaları yazılım tarafından engellenen şebeke kullanımı için uygun bir çalışmadır. Bu çalışmaları Türkiye’de satılan Xiaomi telefonlar için satın almanıza gerek yoktur. Ancak yurtdışından getirilen telefonlarda SIM kart kullanılması gerekiyorsa mutlaka direnç değişimi yapılmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Direnç değişimi için Xiaomi model telefonlarınızı İstanbul’daki yerimize getirebilirsiniz. Eğer İstanbul dışında bir yerde ikamet ediyorsanız ücretsiz kargo ve ücretsiz tespit işlemleri için telefonlarınızı bize gönderebilirsiniz. İşlemlerimiz 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmakta ve telefonlarınızı sizlere geri teslim etmekteyiz. Diğer tamir hizmetleri hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 12 4G Direnç Değişimi Sonrası Telefon Sıfırlamada IMEI Gider Mi?

Xiaomi telefonunuza direnç değişimi yaptırdıysanız sonrasında telefonunuzu fabrika ayarlarına geri çevirmemelisiniz. Çünkü bazı Xiaomi modellerinde sıfırlama yapıldıktan sonra direnç değişiminin etkileri bozulabilir.

Xiaomi Redmi Note 12 4G Direnç Değişimi Sonrası Güncelleme Alır Mı?

Xiaomi direnç değişimi yapılana telefonlar güncelleme ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmaz. Bu cihazlarda hem Android hem de mobil uygulama güncellemeleri gelmeye devam eder.

Xiaomi Redmi Note 12 4G Direnç Değişimi Fiyatları
Xiaomi Redmi Note 12 4G Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 12 4G Direnç Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 12 4G direnç değişimi fiyatları ve diğer markalar için tamir fiyatlarımız;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Xiaomi Redmi Note 12 4G Direnç Değişimi Yapan Yerler

Firmamız aktif olarak Xiaomi Redmi Note 12 4G direnç değişimi yapmaktadır. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Redmi Note 12 4G Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Redmi Note 12 4G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Redmi Note 12 4G telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı