Xiaomi Redmi Note 13 kasa değişimi gerektiren önemli sorunlar ortaya çıkabilir. Ancak hiç endişelenmenize gerek yok! Firmamız başarılı bir şekilde kasa değişimi yaparak telefonunuzu eskisinden daha iyi hale getirmekte.

Xiaomi Redmi Note 13 Kasa Değişimi Çalışmamız İle İlgili Detaylar

Xiaomi teknik servisi olarak hizmet veren firmamız telefonlarınızın kasa – kapaklarında hangi sorun ortaya çıkarsa çıksın başarılı bir şekilde parça değişimi yapmaya devam ediyor. Gerçekleştirdiğimiz parça değişimi hizmetleri ile telefonunuza yeni bir görünüm kazandırıyor, telefon içerisinde herhangi bir arıza gerçekleştiyse tamir ediyoruz.

Xiaomi kasa değişimi yaparken tamamen telefon modeliniz ile uyumlu kasalar kullanıyoruz. Alanında uzman teknik ekibimiz telefonun iç bileşenlerine herhangi bir zarar vermeden 1 saat içerisinde telefonlarınızı tamir ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonunuzda kasa değişimini gerektiren bir sorun varsa ek olarak ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi ve parmak izi sensörü değişimi de gerekebilir. Bu durumlarda hemen telefonunuzu bize getirebilir ya da ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. Detaylar için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 13 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır? Xiaomi Redmi Note 13 Kasa Değişimi Yaparken Kullandığımız Materyaller

Xiaomi kasa değişimi esnasında müşteri memnuniyetini sağlamak adına orijinal ve model ile uyumlu parçalar kullanıyoruz. Bu sayede ilerleyen süreçte herhangi bir uyumluluk sorunu ortaya çıkmaz.

Xiaomi Redmi Note 13 Kasa Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Kasa değişimi sonrası 6 aylık garanti kampanyamız devam ediyor. Bizimle iletişime geçerek garanti süreci ve koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 13 Kasa Değişimi Fiyatları
Xiaomi Redmi Note 13 Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 13 Kasa Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 13 kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Xiaomi Redmi Note 13 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Xiaomi Redmi Note 13 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Redmi Note 13 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı