Telefonun darbe alması, üzerine baskı uygulanması veya yere düşmesi gibi sorunlar sebebi ile Xiaomi Redmi  Note 4x hasar görebilmektedir. Genllikle çizilme, eğrilme, ekrandan ayrılma ve düzeltilemeyen sorunlar ile karşılaşılabilir. Xiaomi Redmi Note 4x kasası tek parça halindedir ve değişimi Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Xiaomi Redmi Note 4x kasa değişimi fiyatı ise 80 TL‘dir.

Eskimiş, kırılmış, çatlamış ya da ezilmiş olan kasaları 0 orjinal kasa ile değiştirilmekte ve ilk günkü haline kavuşturulmaktadır.Uzman teknik servis personeli tarafından tahmini 60 dk süre içerisinde sorunsuz şekilde tamir veya değişimi yapılmakta olup 0 orjinal parça kullanılmaktadır.Cihazınızın tüm testleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup ilk günkü performansına eriştirilip beğeni ve hizmetinize sunulmaktadır.
Bilgilendirme :
Cihazınızın ekran değişim ve tamiri sonrası kesinlikle hiçbir bilginiz Silinmemektedir.Tamir veya değişim sonrası cihazınızın ekran parlaklığı,hızı ve hassasiyetinde değişim yaşanmaz.
Kargo Gönderimi :
Türkiye’nin her yerinden cihazınızı kargo ile tarafımıza alıcı ödeme yöntemiyle ulaştırabilirsiniz.Cihazınız elimize ulaştıktan sonra tamir ve değişimi yapılıp aynı gün içerisinde gönderimi yapılmaktadır.Mng kargo anlaşma numaramız 257235049 One Mobile kargoya bu kodu vermeniz yeterli olacaktır adres bilgimiz otomatik olarak çıkacaktır
İletişim Bilgileri :
Adres :TAHTAKALE MH. TAHTAKALE CD. TAHTAKALE TİC MERKEZİ NO: 18 D: 209 FATİH İSTANBUL
Tel : 0534 392 72 86
Cep : 0543 787 74 36
SİZ SORUN UZMAN EKİBİMİZ CEVAPLASIN

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı