Xiaomi Teknik Servisi

Xiaomi redmi note 5 telefonunuzda yaşamış olduğunuz tüm sorunlar uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Xiaomi Teknik servisimizde tüm parça değişimleri yapılabildiği gibi donanımsal sorunlar da tamir edilmektedir.

Şimdi dilerseniz yapılan tamir işlemleri ile birlikte karşılaşılan sorunların çözüm yollarını hemen aşağıda detaylı bir şekilde paylaşalım ve teknik servisimizde değişim işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatalım.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi

Telefonunuzun ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmıyor, iç ekran kırılması sebebi ile ekrana görüntü gelmiyorsa ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Xiaomi redmi note 5 ekran değişimi fiyatı 300 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 5 Batarya Sorunu ve Değişimi

Xiaomi redmi note 5 ve diğer Xiaomi modellerinde sıkça karşılaşılan sorulardan bir diğeri ise şarjın çabuk bitmesidir. Her batarya da olduğu gibi Xiaomi bataryalarında da bir kullanım sayısı bulunmaktadır. Örnek olarak bu sayı daha önce resmi bir şekilde 500 olarak paylaşılmıştır. Yani zamanla batarya süresi kısalmaktadır. Bununla birlikte bataryada yaşanan şişmeler ve diğer sorunlarda şarj süresini etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Çözüm yolu ise batarya değişimi yapılmasıdır.

Xiaomi redmi note 5 batarya değişimi fiyatı 170 TL‘dir. Ekran değişiminde olduğu gibi değişim işlemi sonrasında Xiaomi Teknik  cihazınız sizlere teslim edilir. Bilgileriniz kesinlikle silinmez ve batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.

Xiaomi Redmi Note 5 Kasa Sorunu ve Değişimi

Telefonun darbe alması, üzerine baskı uygulanması veya yere düşmesi gibi sorunlar sebebi ile Xiaomi redmi note 5 kasası hasar görebilmektedir. Genllikle çizilme, eğrilme, ekrandan ayrılma ve düzeltilemeyen sorunlar ile karşılaşılabilir. Xiaomi redmi note 5 kasası tek parça halindedir ve değişimi Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Xiaomi redmi note 5 kasa değişimi fiyatı ise 150 TL‘dir.

 

Önceki yazı
Xioami Redmi Note 5 Fiyatı Ve Özellikleri
Sonraki yazı
Xi̇aomi̇ Redmi̇ Note 5a Ekran Deği̇şi̇mi̇ 1 Saatte Tesli̇m

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı