Xiaomi Redmi Note 9T Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9T ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9T ekran değişimi hakkında bilgi almak istiyorsanız bize 90 (543) 787 74 36 numarasından anında ulaşabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız yüzlerce referansıyla birlikte sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyor 😊

Xiaomi Redmi Note 9T Ekran Değişimi

Popüler ve en çok kullanılan telefon modelleri arasında olan Xiaomi Redmi Note 9T modeli bazen yazılım bazen de kullanıcı kaynaklı ekran problemlerine yol açabiliyor. Bu durum kullanıcıların telefonlarını kullanmasında zorluk yaşattığı için de telefon sahipleri ekranlarını yenisiyle değiştirmek istiyor.

Bu noktada Xiaomi özel teknik servisi olarak hizmet verdiğimizi sizlere hatırlatmak isteriz. Yılların verdiği tecrübeyle birlikte yüzlerce Xiaomi modelinde tamir çalışmaları yaptık ve telefon sahiplerini mutlu ettik. Eğer siz de Xiaomi ekran değişimi hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle 90 (543) 787 74 36 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İşleme ve tamire yönelik bilgilere içeriğimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9T Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Öncelikle, işlemlerimizi büyük bir titizlik ve profesyonellik ile gerçekleştirdiğimizi söylemek istiyoruz. Çıplak el değmeden tamir ve değişim yapan teknisyenlerimiz telefonunuzu bütün süreçlerde koruyor.

Ekran değişimi yaptırmak istediğinizde öncelikle sorunun ne olduğunu öğreniyoruz. Eğer donanım ve yazılım kaynaklı bir sorun varsa hemen Xiaomi ekran değişimi yapmadan önce gerekli kontrolleri sağlıyoruz.

Eğer telefonunuzun gerçekten ekran değişimine ihtiyacı varsa yeni ekranları alıyor ve aynı gün içerisinde montajını gerçekleştiriyoruz. Son olarak sizlere telefonunuzu teslim ediyoruz.

Bu işlemler genellikle aynı gün içerisinde tamamlansa da zaman zaman yoğunluğa bağlı olarak 1 günlük gecikmeler yaşanabilmektedir.

Xiaomi Redmi Note 9T Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamız bütün hizmetlerinde kullanıcıları 6 ay boyunca koruyor. Yani bize Xiaomi ekran değişimi yaptırdığınız taktirde herhangi bir ekran sorunu ile karşı karşıya kalırsanız 6 ay içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca işlem esnasında sadece ekrana ve ekran ile ilgili bileşenlere yoğunlaştığımız için herhangi bir veri kaybı da yaşamazsınız. Ayrıntılı bilgi için bizi 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9T Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlarımız döviz kuru ve modele göre değişkenlik gösteriyor. Xiaomi ekran değişimi fiyatı hakkında bilgi almak için bizi 90 (543) 787 74 36 numaralı hattan arayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9T Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Redmi Note 9T Ekran Değişimi Fiyatları

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız uygun fiyat politikası yürütüyor. Bu doğrultuda sizlere olabilecek en uygun fiyatı teklif ettiğimizi hatırlatmak isteriz. Fiyat performans hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9T Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Telefonlarınızı bize getirmek yerine anlaşmalı kargo şirketini kullanabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden aşağıdaki kargo bilgilerini kullanarak telefonunuzu bize iletebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Redmi Note 9T ekran değişimi ile ilgili merak ettiğiniz hususlar hakkında danışmak için 90 (543) 787 74 36 numarasına WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı