Xiaomi Teknik Servis Hakkında

Alanında uzman olan ve kaliteli hizmetleri çok kısa sürede güvenli bir şekilde veren Xiaomi teknik servis olarak teknolojiyi yakından takip etmektedir. Her zaman kendini geliştiren ve kaliteden ödün vermeden çalışan servisimiz Xiaomi ekran değişiminde her türlü modelleri itina ile yapmaktadır.

Her zaman pratik çözümleri ile en güvenli şekilde servis hizmetlerini çok hızlı bir şekilde verene ve pek çok kişi tarafından tavsiye edilen teknik servisimiz devamlı olarak sektöründe adından söz ettirmektedir. İhtiyacınız olduğu zaman hiç zaman kaybetmeden servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Ekran dokunmatik değişiminde her zaman profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz en son sistem teknolojik makineleri kullanmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran Değişim Hizmetleri

Xiaomi servis olarak her konuda size en doğru teknikler ile yardımcı olmaktayız. Sizlerin talep etmesi üzerine he türlü modelde cihazın ekran değişimi hakkında bilgi alabilir ve en kaliteli hizmetleri çok kısa bir sürede alabilirsiniz. Huawei ekran değişiminin de güvenli teknikler ile yapılması sayesinde cihazınız hasar görmez.

 

KAYNAK : http://www.cepustam.com

 

Kaliteli Ekran Değişimi

Son zamanlarda sektörde çok fazla servis olmasına rağmen Xiaomi teknik servis olarak her zaman en kaliteli ve en güvenli hizmetleri en hızlı şekilde vermektedir. Profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz ile her türlü ekran dokunmatik değişimin cihaza hiçbir zarar vermeden en son sistem teknolojik makineler ile yapılmaktadır.

Ekran Değişim Hizmetleri Hakkında

Her gün teknolojinin çok hızlı gelişmesi ile akıllı telefonlar başta olmak üzere her alanda pek çok modeller üretilmektedir. Özellikle Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde itina ile çalışmalarını sürdüren servisimiz işlemler sırasında özel makineler kullanılmaktadır. Böylece değişim yapılırken cihaza ve ekran hiçbir şekilde zarar verilmez. Ayrıca Xiaomi servis olarak her zaman yenilikçi gelişmeleri takip etmektedir.

Yapmanız gereken ekran değişimi için hiç zaman kaybetmeden iletişime geçmek ve uzman ekibimizi durum hakkında bilgi vermenizdir. Xiaomi ekran değişimi konusunda da en kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Bu sayede en çok tavsiye edilen servis olmaktayız.

MODELEKRAN DEĞİŞİM FİYATI
REDMİ NOTE 7 ORİJİNAL
800
REDMİ NOTE 7 YAN SANAYİ500
REDMİ NOTE 8 ORİJİNAL
850
REDMİ NOTE 8 YAN SANAYİ
550
REDMİ NOTE 9 ORİJİNAL850
REDMİ NOTE 9 YAN SANAYİ
550
REDMİ NOTE 10 ORİJİNAL1450
REDMİ NOTE 10 YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 10S ORİJİNAL1450
REDMİ NOTE 10S YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 10 PRO ORJİNİAL2250
REDMİ NOTE 10 PRO YAN SANAYİ1250
REDMİ NOTE 11 ORİJİNAL1650
REDMİ NOTE 11 YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 11S ORJİNİAL1650
REDMİ NOTE 11S YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 11 PRO ORİJİNAL2400
REDMİ NOTE 11 PRO YAN SANAYİ1250
Önceki yazı
Xiaomi Ekran Değişiminde Tek Adres
Sonraki yazı
XİAOMİ Mİ 8 PRO EKRAN DEĞİŞİMİ

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı