ZTE Axon 50 Ultra ekran değişimi hizmetimiz telefonunuzun görüntüsünü yeniden canlandırmanız için mükemmel bir fırsattır. Ekranda oluşan çatlaklar, kırıklar ve arızalar kullanımınızı olumsuz etkileyebilir ve telefonunuzun estetiğini bozabilir. Profesyonel ekibimiz, uzmanlığı ve kaliteli malzemeleriyle ZTE Axon 50 Ultra’nın orijinal görünümüne geri dönmesini sağlar.

ZTE Axon 50 Ultra Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında bir sorun mu var? Endişelenmeyin profesyonel ekibimiz ZTE Axon 50 Ultra’nın ekranını değiştirmek için burada! İşlem öncesinde telefonunuzda oluşan sorunları tespit etmek için özenle bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Böylece size en uygun çözümü sunabiliriz.

ZTE Axon 50 Ultra Değişimi Fiyatları
ZTE Axon 50 Ultra Değişimi Fiyatları

Ekranınızı değiştirirken orijinal parçalar kullanmaktayız bu da size en yüksek kaliteyi ve en iyi performansı garanti etmektedir. ZTE Axon 50 Ultra’nızın ekranı deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından dikkatlice yenilenmektedir. Her aşamada hassasiyetle çalışarak telefonunuzun orijinal işlevselliğini geri kazanmasını sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

ZTE Axon 50 Ultra’nızın ekranını değiştirmek için bize ulaşmanız çok kolay! İstanbul’da bulunan yerimize bizzat gelerek veya telefonunuzu kargo ile göndererek işlemi başlatabilirsiniz. Size hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için hazırız. Bize ulaşmanızın ardından uzman ekibimiz hemen çalışmalara başlayacak ve en kısa sürede telefonunuzun ekranını yeniden sağlam ve işlevsel hale getirecektir.

Telefon ekranını değiştirmek önemli bir işlem olduğunun farkındayız ve müşterilerimize tam bir güvence sunmak istiyoruz. Bu nedenle ZTE Axon 50 Ultra ekran değişimi işlemimiz sonrasında size tam 6 aylık bir garanti sunmaktayız.

ZTE Axon 50 Ultra Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

ZTE Axon 50 Ultra ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • ZTE Axon 50 Ultra orijinal ekran değişim için temin edilir
 • ZTE Axon 50 Ultra cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

ZTE Axon 50 Ultra ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal ZTE Axon 50 Ultra camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

ZTE Axon 50 Ultra Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

ZTE Axon 50 Ultra ekran değişimi çalışmasını güvenilir ellerde gerçekleştirmek ve sonrasında 6 aylık garanti ile huzur içinde kullanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul’daki yerimize gelerek ya da telefonunuzu kargo ile göndererek bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlıkla bekliyor.

ZTE Axon 50 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

ZTE Axon 50 Ultra ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan ZTE Axon 50 Ultra Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

ZTE Axon 50 Ultra Cihazının Kargo İle Gönderimi;

ZTE Axon 50 Ultra kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten ZTE Axon 50 Ultra telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı