Zte Axon 7 Mini Kasa Değişimi

Bilgilendirme

Uzman teknik servis personeli tarafından tahmini 60 dk süre içerisinde Zte Axon 7 Mini kasa değişimi sorunsuz şekilde tamir veya değişimi yapılmakta olup %100 orjinal parça kullanılmaktadır.Cihazınızın tüm testleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup ilk günkü performansına eriştirilip beğeni ve hizmetinize sunulmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Kasası ezik içik & bozuk cihazınız servisimizde yüksek teknoloji cihazlar ve uzman teknisyenler tarafından arıza tespit programına tabi tutulur.

Cihazınız sökülüp arıza tespiti yapıldıktan sonra, kulaklık mikrofon kasa ve ekran temizlikleri özel olarak yapılır.

Kasa değişimi sonrası cihazınız ilk gün ki gibi olacaktır.

Değiştirilen Kasa orijinal ve garantidir.

Zte Axon 7 Mini Kasa Değişimi ücreti 80Tl’dir.

Kasa Değişim Süresi

Zte Axon 7 Mini Kasa Değişimi, mağazamızda yoğunluğa bağlı olarak 30- 60 dakika arasında sürebilmektedir.

İstanbul dışındaysanız cihazınızı kargo ile gönderip kasa değişimi yaptırabilirsiniz

Kasa değişimi tamamlanan cihazınız aynı gün kargoya teslim edilir

Dilerseniz Şubemize gelip cihazınızı tamiri yapılırken izleyebilir testleri yapılan cihazınızı kontrol edip teslim alabilirsiniz.

Zte Axon 7 Mini Kasa değişimi gibi durumlarda cihazınıza XİAOMİ teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz arıza tespiti ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kargo Ücreti ve Süresi

Kargo ücreti firmamıza ait olup şubemize kasa değişimi için gelen cihazların onarım sonrası testi yapıldıktan sonra aynı gün içinde kargoya verilmektedir.

Bilgilerim Zarar Görür mü?

Zte Axon 7 Mini Kasa Değişimi veya herhangi bir donanımsal problemlerde cihaz içinde ki bilgilerle alakalı bir işlem yapılmamaktadır. Zte Axon 7 Mini kasa değişimi sonrası bilgileriniz zarar görmeyecektir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Zte Axon 7 Mini İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Zte Axon 7 Mini Ekran Değişimi.

Zte Axon 7 Mini Soket Değişimi.

Zte Axon 7 Mini Kasa Değişimi.

Zte Axon 7 Mini Batarya Değişimi.

Zte Axon 7 Mini Entegre Değişimi .

Zte Axon 7 Mini Cam Değişimi.

Zte Axon 7 Mini Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Zte Axon 7 Mini Yazılım Program Günceleme,

Önceki yazı
Zte Axon 7 Kasa Değişimi
Sonraki yazı
Alcatel İdol 5 ORJİNAL Ekran Değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı