ZTE Nubia Red Magic 5G modeli ve markası ne olursa olsun kullanıcılara sorduğunuzda genel olarak en çok şikayet ettikleri durumların başında ekran ve şarj sorunları gelir. Zte nubia red magic 5g kullananların da aynı konudan şikayette bulundukları kaçınılmaz bir durumdur. Kullanıcıların dikkatsiz olması veya çok fazla işini cihaz üzerinden yapması bunların temelinde yatan nedendir.

Bunların yaşanması kaçınılmaz olduğundan dolayı detaylarına hakim olmak ve nasıl davranılacağına dikkat etmek gerekir. Çünkü elektronik ürünlerde olduğu kadar telefonlarda da aynı şekilde erken davranmak daha az zarar anlamına gelecektir.

Zte Nubia Red Magic 5g Ekran Değişimi Fiyatı

Ekranın çeşitli nedenlerden dolayı çalışmaz olması kaçınılmazdır. Bu neden bazen yere düşme iken bazen de ekrana sıvı değmesi olabilir. Ekran değişimini zorunlu hale getiren olaylarda maliyet de kullanıcı için önemli olduğundan merak edilmesi kaçınılmaz olan bir soru olacaktır. Ekran değişimi birkaç faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ekranın zor bulunması, orijinal olup olmaması, ek işlem çıkıp çıkmayacağı veya diğer nedenler fiyat üzerinde etkili olur. Aynı zamanda işçilik seviyesi de bir başka değişken olacaktır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Zte Nubia Red Magic 5g Ekran Onarım Videosu

Ekranı değiştirmek istediğinizde yapmanız gereken zte nubia red magic 5g ekranın ile alakalı video izlemektir. Servise ulaşmadan önce bilgi edinmeniz ve bilgi verirken daha bilinçli olmanız kolaylık sağlar. Servisin de daha kolay tanı koymasına neden olur. Bundan dolayı anlaşılır videolar yardımcı olacaktır.

Zte Nubia Red Magic 5g Teknik Servisi

Servislerde yapılan işlemlerin garantili olması servis seçimlerinde en önemli etmen olmalıdır. Çünkü işçilik ve malzeme garantisi verilen yerler daha iyi hizmet aldığınız anlamına gelir. Aynı zamanda zte nubia red magic 5g için kullanılan malzemenin de orijinal olması uzun vadede alacağınız performansı etkiler. Ayrıca servisin gerçekten yetkili olduğunu da sorgulamalısınız. Uygun rakamlarla yapılacağı söylenen bir işlem garanti kapsamında kalınması anlamına gelebilir. Dikkatli olmak önemlidir.

Zte Nubia Red Magic 5g Ekranı Kırıldı

Ekran düşme veya çarpma sırasında kırılabilir. Genelde kullanıcıların kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan bu sorun bazen bir kerede camın tamamen kırılması şeklinde olurken bazen de küçük bir çatlak olarak göze çarpar. Bu durumda hemen en yakın servise ulaşılması ve önlem alınması önemlidir. Ekranın kullanılır hale getirilmesi bile söz konusu olabilir.

Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kullanıcıların hatası olduğu bilinen işlemler için garanti kapsamında işlem yapılması mümkün olmaz. Ekrana sıvı bulaşması veya düşmesi de aynı durumlar olduğundan garanti dışında olacaktır. Teknik veya üretimden kaynaklanan bir konu olduğunda ise iadesi bile mümkün olabilir.

Zte Nubia Red Magic 5g Dokunmatik Çalışmıyor

Dokunmatik çalışmaması ekranla alakalı sorun olduğunu veya olacağını gösteren en temel işarettir. Bu işaret görüldüğünde servise başvurmak olası ileri sorunların olmasının önüne geçebilir. Atlanmaması son derece önemlidir.

Ekran Basmıyor Ne Yapılmalı?

Tuşların basmaması zte nubia red magic 5g gibi birçok cihazda da görülen etmenlerdir. Cihazların tuşlarının açma kapama hariç dokunmatik olması sorunun ortaya çıkmasına neden olur. Bundan dolayı garanti içinde olan sorunların kapsam dışına çıkmadan onarımı yoluna gidilmelidir.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Tamir işlemlerinde bazı kullanıcılar daha iyi hizmet almak adına kargo ile gönderim yapar. Alınan kargo sonrasında telefon hemen değerlendirilir ve varsa başka sorunların olup olmadığına bakılır. Ardından kullanıcının onayı ile yapılmaya başlanır. İşlemler tamamlanıp garantili şekilde kargoya verilinceye kadar ücret veya ödeme alınmaz. Telefon işlemleri bitince kullanıcı uzaktan ödemesini gerçekleştirebileceği gibi kapıda ödeme imkanından da yararlanır. Ama en yaygın olanı kargonun gönderilmesinden önce kart veya havale yolu ile yapılmasıdır. Yapılan işlemlerin neler olduğunu ve ne kadar süre ile garanti sunulduğunu gösteren bir belge eklenmesini de talep edebilirsiniz.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Bütün gün saatlerce elinde telefon ile gezen veya iş yapan kişilerin ortak şikayeti ekranlarla alakalı yaşanan durumlardır. Ekranın değiştirilmesine neden olan çatlama, kaza, kırılma, kronik durumlar veya ısınma gibi etmenler olabilir. Değişim için erkenden servise varılması hatanın değişimden önce onarımla yapılmasına olanak tanıyacak önemli bir durumdur. Ek sorunların oluşmasına da neden olmaz. Ekrandaki ısınma veya görüntünün gidip gelmesi ile başlayan süreç ekranın değiştirilmesine neden olacağından erkenden bakımı yapılmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Modelle alakalı ansızın sorun oluşması kullanıcıların araştırma yapmasını zorunlu duruma getirir. Çünkü akıllı cihazlar iş hayatında da yaygın olarak görülür. Bu soruların bazıları:

ZTE Nubia Red Magic 5g Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Fiyatı etkileyen parça, işçilik veya kur gibi etmenler olabilir. Bunun için ortalama 600 -1400 TL arası demek doğru olur.

ZTE Nubia Red Magic 5G Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

Ekran elinde olduğunda birkaç saatlik işlemdir.

ZTE Nubia Red Magic 5G Orijinal Ekran Nasıl Anlaşılır?

Garanti belgesini sorgulamadıktan sonra anlaşılmaz.

ZTE Nubia Red Magic 5G Ön Camı Ne Kadar?

Ön camlar ekranlardan uygun olarak ortalama 1000 TL'ye kadar satılır.

ZTE Nubia Red Magic 5G ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

ZTE Nubia Red Magic 5G ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

ZTE Nubia Red Magic 5G ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

ZTE Nubia Red Magic 5G ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

ZTE Nubia Red Magic 5G Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli ZTE Nubia Red Magic 5G teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

ZTE Nubia Red Magic 5G Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı