Budak GSM olarak uzman teknik servis ekibimizle birlikte ZTE Nubia Red Magic 6 Pro ekran değişimi işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşlem ücreti ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Ekran Değişimi Çalışması

ZTE ekran değişimi telefonunuzu ilk günkü performansına kavuşturmanın yanı sıra görsel deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak için önemlidir. Hasar görmüş bir ekran sadece estetik bir sorun yaratmakla kalmaz aynı zamanda dokunmatik tepkiyi ve genel kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle kırılma ve çatlama gibi sorunlar meydana geldiğinde mutlaka ekran değişimi yapılmalıdır.

Budak GSM tamir firması olarak ZTE Nubia Red Magic 6 Pro ekran değişimi işlemlerinde kalite ve güvenilirliği her zaman ön planda tutuyoruz. Çalışmalarımızı İstanbul’daki merkezimizde özenle gerçekleştiriyoruz ve dilerseniz ücretsiz kargo seçeneği ile Türkiye’nin dört bir yanından telefonlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tamir işlemlerimizde yalnızca orijinal ve sıfır ekranlar kullanılarak ZTE Nubia Red Magic 6 Pro’nun ilk günkü performansına geri dönmesi sağlanır. Alanında başarılı teknik ekibimiz ekran değişimi sırasında diğer bileşenlere müdahale etmeden işlemi gerçekleştirir böylece herhangi bir şekilde bilgileriniz silinmez, cihazınıza zarar gelmez.

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • ZTE Nubia Red Magic 6 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • ZTE Nubia Red Magic 6 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal ZTE Nubia Red Magic 6 Pro camı
 • Orijinal ZTE Nubia Red Magic 6 Pro dokunmatik teknolojisi
 • Orijinal ZTE Nubia Red Magic 6 Pro iç bileşenleri
 • Orijinal ZTE Nubia Red Magic 6 Pro panel

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro ekran değişimi işlemleri 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını karşılayan müşterilerimize bu süre zarfında profesyonel destek sunuyoruz. Uygun fiyatlarımızla kaliteli hizmeti bir araya getiriyor telefonunuzun ömrünü uzatmanıza yardımcı oluyoruz.

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

ZTE Nubia Red Magic 6 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten ZTE Nubia Red Magic 6 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı