ZTE Nubia Red Magic ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve profesyonel bir tamir firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız uygun fiyat ve işlem sonrası 6 aylık garanti kampanyası ile ZTE ekran değişimi çalışmaya devam ediyor.

ZTE Nubia Red Magic Ekran Değişimi Çalışması

Budak GSM olarak ZTE Nubia Red Magic ekran değişimi işlemlerini alanında uzman ve deneyimli teknik servis ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Yapılan çalışmalarda sadece sıfır ve orijinal ekranlar tercih ederek müşterilerimize yüksek kaliteli bir çözüm sunuyoruz. Bu sayede tek bir işlemle telefonunuzun kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Müşterilerimizin endişe duymadan cihazlarını bize teslim etmelerini sağlamak adına ZTE Nubia Red Magic ekran değişimi sırasında diğer bileşenlere herhangi bir müdahalede bulunmuyoruz. Bu sayede veri kaybı veya performans kaybı yaşanmadan telefonunuzun ilk günkü performansına kavuşmasını sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İstanbul Eminönü’ndeki yerimizde gerçekleşen çalışmalarımızın yanı sıra, müşterilerimiz Türkiye genelindeki herhangi bir noktadan ücretsiz kargo seçeneği ile cihazlarını bize gönderebilirler.

Her ekran değişimi işlemine önce sorunun kaynağını belirleyerek başlıyoruz. Ardından ZTE Nubia Red Magic modeli ile uyumlu orijinal ekranlar kullanarak soruna odaklı çözümler üretiyoruz. Budak GSM olarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle en basit işlemlerde dahi titizlikle hareket ediyoruz.

ZTE Nubia Red Magic Ekran Değişimi Fiyatları
ZTE Nubia Red Magic Ekran Değişimi Fiyatları

ZTE Nubia Red Magic Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

ZTE Nubia Red Magic ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • ZTE Nubia Red Magic orijinal ekran değişim için temin edilir
 • ZTE Nubia Red Magic cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi özel tasarlanmış ortamlarda gerçekleştirilir.

ZTE Nubia Red Magic ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal ZTE Nubia Red Magic camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

ZTE Nubia Red Magic Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

ZTE Nubia Red Magic ekran değişimi işlemlerimiz 6 ay garantili olup garanti koşullarını sağlayan müşterilerimize bu süre zarfında teknik destek sağlıyoruz. Garanti süreci ile ilgili bilgi almak için teknik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ZTE Nubia Red Magic Ekran Değişimi Fiyatları

ZTE Nubia Red Magic ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan ZTE Nubia Red Magic Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

ZTE Nubia Red Magic Cihazının Kargo İle Gönderimi;

ZTE Nubia Red Magic kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten ZTE Nubia Red Magic telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı