ZTE Nubia Z50 Ultra ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun görüntü kalitesini tamamen geri kazandırabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz orijinal parçalar kullanarak hızlı ve güvenilir bir ekran değişimi sağlamaktadır.

ZTE Nubia Z50 Ultra Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz ZTE Nubia Z50 Ultra telefonunuzun ekran değişimi için kaliteli hizmet sunmaktadır. İşleme başlamadan önce uzman ekip tarafından telefonunuzda ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sorunun tam olarak belirlenmesini ve doğru çözümün uygulanmasını sağlamaktadır.

Ekran değişimi sürecinde orijinal parçalar kullanılmaktadır. Böylece telefonunuzun orijinal kalitesini korumanızı sağlıyoruz. Orijinal parçaların kullanılması telefonunuzun performansını ve kullanım deneyimini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonunuzun ekranı deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yenilenmektedir. Ekip yüksek kalitede işçilik ve hassasiyetle ekran değişimini gerçekleştirmektedir. Bu sayede telefonunuzun yeni ekranı tamamen işlevsel ve mükemmel bir görüntü sunmaktadır.

ZTE Nubia Z50 Ultra Değişimi Fiyatları
ZTE Nubia Z50 Ultra Değişimi Fiyatları

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak garanti süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir ekran sorununda sizlere destek sunmaktayız.

Müşterilerimiz İstanbul’daki yerimize telefonlarını getirebilir veya kargo ile bize ulaştırabilir. Böylece konforlu bir şekilde ekran değişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Size en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermek için telefonunuzun tamir ve değişim işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

ZTE Nubia Z50 Ultra Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

ZTE Nubia Z50 Ultra ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • ZTE Nubia Z50 Ultra orijinal ekran değişim için temin edilir
 • ZTE Nubia Z50 Ultra cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

ZTE Nubia Z50 Ultra ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal ZTE Nubia Z50 Ultra camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

ZTE Nubia Z50 Ultra Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

ZTE Nubia Z50 Ultra telefonunuzun ekran değişimi sonrasında size sunulan 6 aylık garanti tamir ve değişim hizmetimizin kalitesine olan güvenimizin bir göstergesidir. Yenilenmiş ekranınızın mükemmel işlevselliğini ve görüntü kalitesini uzun bir süre boyunca koruyacağınızdan emin olabilirsiniz.

ZTE Nubia Z50 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

ZTE Nubia Z50 Ultra ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan ZTE Nubia Z50 Ultra Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

ZTE Nubia Z50 Ultra Cihazının Kargo İle Gönderimi;

ZTE Nubia Z50 Ultra kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten ZTE Nubia Z50 Ultra telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı