Cep telefonu dokunmatik ekran tamir fiyatı, çoğu kullanıcının en çok merak ettiği ve en çok sorun yaşadığı alanlar arasındadır. Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri, cep telefonu kullanıcıları için önemli bir konudur çünkü bu, cep telefonunun performansını ve kullanımını etkileyebilir.

Bu nedenle, cep telefonu dokunmatik ekran tamir fiyatlarının ne kadar olduğunu bilmek bu yüzden önemlidir. Fiyatlar marka ve modele göre değişebilir. 200TL den başlayarak 1000 TL ye kadar değişen cep telefonu ekran tamir fiyatı mevcuttur.

Telefon Ekran Değişimi

Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyatı
Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyatı

Telefon ekran değişimi, marka ve model bazında oldukça değişken olabiliyor. Ekran değişimleri arasında;

  • Orijinal ya da yan sanayi ekran
  • Kopya ekran
  • Çin ekranı
  • Çıkma ekran
  • Revize ekran
  • Oled ekran
  • iç ekran gibi bir sürü kriter ve seçenek bulunur.

Örneğin iPhone 6 Ekran Değişimi 150 TL değerinde iken iPhone 12 Ekran Değişimi 1.500 TL gibi neredeyse 10 katı fiyat yüksekliğinde olabiliyor. Bu durum ekranın yapısı ve kalitesine bağlı olarak değişir. Telefon ekranının değiştirilmesi durumunda, iç ekranın değiştirilmesi ya da sadece cam değiştirilmesi gibi seçenekler bulunur. En sağlıklı ekran değişimi fiyatı firmamızdan telefon açarak ya da whatsapp üzerinden sorularak alınabilir.

Tamir Nedenleri ve Fiyatları

Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri, cihazın arızalanmasına neden olan çeşitli sebeplerden dolayı gerekli olur. Tamir gerektiren durumlar arasında; cep telefonu dokunmatik ekranın kırılması, hareket edememesi, çiziklerle kaplanması, parmak izi okuma özelliğinin çalışmaması gibi durumlar yer alır. Bu durumların tespiti sonrasında cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı tamir için gereken ürünün modeline göre farklılık gösteren fiyatların belirlenmesi gerekir.

Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri, genellikle her türlü cihazlar için yapılır ve fiyat, cihazın ne kadar gelişmiş olduğuna bağlı olarak değişebilir. Bununla birlikte, genel olarak, cep telefonu model markasına bağlı olarak dokunmatik ekran tamirleri arasında, 500 ile 1500 TL arasında değişen bir fiyat

Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri süresi, ürün modeline ve arızanın derecesine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak, çoğu durumda tamir süresi 1 ile 2 gün arasında olacaktır.

WhatsApp Destek Hattı

Hizmet Garantisi

Cep telefonu dokunmatik ekran tamirinde, tamir edilen ürüne karşı herhangi bir garanti tam olarak verilemez. Ancak, arıza durumunda, ürünün tekrar arızalanması durumunda, tamir garantisi verilebilir. Cep telefonu dokunmatik ekran tamirleri, çoğu servis sağlayıcı tarafından bir garanti ile sağlanırken bazen ise bazı arızalara bağlı olarak garanti verilemeyebilir. Bu garanti, arıza meydana geldiğinde tamir işlemini kapsar.

Ek Maliyetler

Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı için gerekli olan ek maliyetler, ürün modeline ve arızanın derecesine göre değişir. Genel olarak, arıza durumunun seviyesine göre ek maliyetlerin ödenmesi gerekebilir. Servisimizden uygun fiyatlı tamir hizmeti alabilirsiniz.

Tamir Ortamı

 Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri, herhangi bir tamir ortamına ihtiyaç duyulan ve aynı zamanda bazı durumlarda ev ortamında da yapılabilecek özel bir işlemdir. Tamir sırasında, özel bir ekipmana da gerek duyulduğu için bu tarz işlemler için firmamızdan profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Servis Sağlayıcı Seçimi

Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat
Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat

Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri, güvenilir bir servis sağlayıcı tarafından hizmet veren firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz. Güvenilir bir servis sağlayıcı, kaliteli ürünler ve hizmetler sunacaktır. Ayrıca, servis sağlayıcının müşteri desteği ve ürün garantisi de bulunmalıdır.

Cep telefonu dokunmatik ekran tamirleri, cep telefonu kullanıcıları için önemli bir konudur. Tamir fiyatları, cihazın ne kadar gelişmiş olduğuna, servis sağlayıcının ürün ve özellikle hizmet kalitesine ve böylelikle müşteri desteğine bağlı olarak değişir. Son olarak para ödemesi, çoğunlukla kredi kartıyla veya çevrimiçi olarak yapılır.

Güvenilir bir servis sağlayıcı seçmek, cep telefonu dokunmatik ekran tamir işlemini bu sayede kolaylaştıracaktır. Cep telefonu dokunmatik ekran tamir fiyatı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Önceki yazı
iCloud Hesap Açma
Sonraki yazı
Bilgisayardan iPhone’a Fotoğraf Atma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı