iPhone arayan kişinin ismini söyleme bu cihaza ait özelliklerden biridir. iPhone, son zamanlarda popüler olan cihazların başında gelmektedir. Uzun süredir özellikle kullanıcılarının beğenisine sahip olan iPhone, teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanımının da artmasıyla gündeme gelmiştir. Apple’ın çıkardığı iPhone’lar kullanıcıların kaliteli cep telefonu arayışında tercih edilen cihaz olmuştur. Ancak, iPhone arayan kişinin ismini söylemek istiyorsanız aslında bunun için birkaç yol vardır.

iPhone arayan kişinin ismini söylemek istiyorsanız;

  • Kişinin iletişim bilgilerini
  • İsmini
  • Adresini
  • Fotoğrafını
  • Kimlik Bilgilerini
  • Telefon rehberini veya
  • Diğer yazılımları kullanarak kişinin ismini tespit etmek mümkündür.

iPhone Arayanın Adını Sesli Söyleme Özelliği

İphone Arayan Kişinin İsmini Söyleme nasıl yapılır
iPhone Arayan Kişinin İsmini Söyleme nasıl yapılır

Günümüzde, tüm arkadaşlarımızı, filmleri, günlük haberleri ve diğer özellikleri görebildiğimiz, tek iletişim kanalı olarak bilinen akıllı telefonlar, özellikle gençler tarafından kullanılıyor. iPhone cihaz kullanıcıları, harici bir uygulama kullanmaksızın arayan kişinin kim olduğunu öğrenmek için ilk olarak “Ayarlar” alanına giriş yapmalıdır.

Ardından “Telefon” alanına giriş yapılmalıdır. Burada “Aramaları duyur” alanına giriş yapılmalı ve “Herkes” seçeneği seçilmelidir. Sonrasında, cihaz sizi arayan kişinin ismini sesli olarak söylemeye başlayacaktır.

Apple’ın Yeni Özelliği: Sizi Kim Arıyorsa Sesli Bilgilendirme

Apple, kullanıcılarına iPhone cihazlarında kullanıcıların sesli bir şekilde, arayan kişinin ismini duyabilecekleri bir özellik sunuyor. Bu özellik, Apple’ın iOS işletim sistemi içerisinde kullanılabiliyor.

Kullanıcılar, cihazlarına gelen tüm aramaların sesli bir şekilde kim tarafından geldiğini öğrenebilmek için bu özelliği aktif etmelidir. Apple’ın yeni özelliği sayesinde, kullanıcılar arayan kişinin ismini anında öğrenebiliyor.

Bu özellik aynı zamanda, kullanıcıların arama geçmişiyle ilgili gizliliklerini güvence altına almasını da sağlıyor. Kullanıcılar, arama geçmişini görmek zorunda değiller çünkü arayan kişinin ismi sesli bir şekilde duyuruluyor.

WhatsApp Destek Hattı

Apple’ın yeni özelliği, kullanıcıların arama geçmişlerini kontrol altında tutmasının yanı sıra, konforlu bir arama deneyimi sunuyor. Kullanıcılar arayan kişinin ismini anında öğrenebiliyor ve aramalarını anında cevaplayabiliyor.

Kişinin İletişim Bilgilerini Kullanma

İletişim bilgileri kullanılarak kişinin ismini tespit etmek, iPhone arayan kişinin ismini söylemeyi kolaylaştırmaya bu sayede yardımcı olacaktır. Kişinin telefon numarasını, e-posta adresini veya aynı zamanda sosyal medya hesabını kullanarak kişinin ismini bulabilirsiniz.

Kişinin İsim ve Adresini Kullanma

Kişinin isim ve ayrıca adresini kullanarak iPhone arayan kişinin ismini söyleme sürecini böylelikle kolaylaştırabilirsiniz. Ancak, bu yöntemde kişinin numarasını veya diğer bilgilerini bilmiyorsanız, kişi hakkında bu yüzden herhangi bir bilgi elde edemezsiniz.

Kişinin Fotoğrafını Kullanma

iPhone arayan kişinin ismini söylemek için, kişinin fotoğrafını kullanmak mümkündür. Özellikle kişinin fotoğrafına başvuru yapılması durumunda, kişinin ismini öğrenmek için doğrudan bir arama yapılabilir.

Kişinin Kimlik Bilgilerini Kullanma

Kişinin kimlik bilgilerini kullanmak, kişinin ismini söylemeyi kolaylaştıracaktır. Kimlik bilgileri, kişinin ismini, adresini veya telefon numarasını gösterebilir.

Telefon Rehberini Kullanma

iPhone arayan kişinin ismini söylemek için telefon rehberini kullanmak da mümkündür. Telefon rehberi, kişinin numarasını veya ismini aramalar için kullanılabilir.

Online Arama Motorlarını Kullanma

İphone Arayan Kişinin İsmini Söyleme
iPhone Arayan Kişinin İsmini Söyleme

Online arama motorları kullanarak iPhone arayan kişinin ismini söylemek mümkündür. Arama motorları, kişinin ismini, adresini, telefon numarasını veya diğer iletişim bilgilerini aramalar için kullanılabilir.

Diğer Yazılımları Kullanma

iPhone arayan kişinin ismini söylemek için diğer yazılımları da kullanmak mümkündür. Kişiler hakkında detaylı bilgi edinmek için kullanılan bu yazılımlar, kişinin ismini, adresini, telefon numarasını veya diğer iletişim bilgilerini bulmaya yardımcı olacaktır. iPhone arayan kişinin ismini söyleme konusu ile ilgili gerekli bilgileri ve her türlü hizmeti servisimizden alabilirsiniz.

Önceki yazı
iPhone Bildirim Sesi Gelmiyor
Sonraki yazı
Ekran ve Cam Değişimi Kaç Saat Sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı