iPhone X IMEI öğrenme son derece geniş içerikler sunan özel bir konudur. Fakat bu konuda birçok platformlar tarafından eksik bilgiler sunuluyor. Çünkü söz konusu konu uzmanlık gerektiriyor. Bu kapsamda halen kendisini geliştiremeyen siteler sizlere eksik ya da hatalı olarak bilgiler sunacaktır. Söz konusu akıllı telefon kodunu öğrenmenizin toplamda 2 farklı yöntemi söz konusudur.

Bu yöntemler sayesinde telefonunuzun kodunu çok daha basit ve şeffaf bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bu kapsamda ilk yapmanız gereken eylem Replika iPhone X IMEI değiştirmesi olacaktır. Buradan cihazınızın arama kısmını açarak buradan arama yapmak için #364016# girmeniz gerekiyor. Bu adımdan hemen sonrasında cihazınızın ekran kısmından Mühendis modunu göreceksiniz. Cihazınızın ekran kısmından açılan sayfa üzerinden IMEI sayfası yer alacaktır.

Bu sayfa IMEI konumunda yer alan toplamda 15 basamaklı IMEI numarasını gireceksiniz. Hemen sonrasında ekrandan IMEI yaz kısmını seçebilirsiniz. Pencereyi tamam ile onaylamanız yeterlidir. Son adım olarak cihazınızı kapatıp yeniden açın. Cihazınız bu adım sonrasında şimdi kayıt olan yeni IMEI numarası üzerinden hizmet sunacaktır. Ayrıca cihazınızın arama ekranı üzerinden #06# numarası üzerinden kayıt altına aldığınız yeni IMEI numaranızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

iphone X IMEI Öğrenme Yöntemi
iphone X IMEI Öğrenme Yöntemi

Telefonunuz üzerinden IMEI kodunuzu öğrenmek için yapmanız gerekenler şunlardır;

  • Telefonunuz üzerinden yeni IMEI kodunuzu öğrenmek istediğinizde yapmanız gerekenleri sırasıyla yapabilirsiniz. Bu kapsamda ilk olarak cihazınızın ana ekran kısmında yer alan menüler kısmında yer alan ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • İkinci adım olarak Genel ve Hakkında adlı alanları takip edin.
  • Bu aşamadan itibaren karşınıza bir ekran gelecektir.
  • Bu ekran üzerinden sadece yapmanız gereken IMEI seçeneğine ulaşmaktır.
  • Hepsi bu kadar farklı adımlar uygulamanız gerekmiyor.

Arama Yaparak IMEI Kodu Öğrenme

Ayrıca tercihiniz doğrultusunda cep telefonunuz üzerinden arama yaparak dahi kolayca yeni IMEI kodunuzu öğrenebilirsiniz. Fakat söz konusu yöntem daha çok standart olarak IMEI kodunu öğrenmeniz için uygulanır. Bu kapsamda yapmanız gereken iPhone X akıllı telefonunuzun arama kısmına giriş yapmaktır.

Bu basit adımdan sonrasında telefonunuzun tuşları üzerinden #06# girmeniz yeterlidir. Bu adımdan hemen sonrasında yeni IMEI kodunuz telefonunuzun ekran kısmında belirecektir. Dolaysıyla söz konusu telefonunuz için yeni bir iPhone X IMEI öğrenme kodu almak bu kadar kolaydır. Bu yönde yukarıda sunduğumuz en etkili yöntemleri güvenle deneyebilirsiniz.

Telefona IMEI Kodu Almada Cihaz Zarar Görür Mü?

Ayrıca iPhone X IMEI öğrenme konusunda atacağınız adımların cihazınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Cep telefonunuza yeni bir IMEI kodu almanız cihazınıza herhangi zararlar vermez. Tam aksine cihazınızda yeni bir IMEI koduna daha zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Telefonunuza yeni bir IMEI kodu almanızı sağlayabilen siteler oldukça azdır.

Çünkü yukarıda vurguladığımız üzere söz konusu telefonunuz için yeni IMEI kodunu sadece basit yöntemler üzerinden temin edebilirsiniz. Bu kapsamda zaman kaybı yaşamazsınız. Diğer siteler sizleri ciddi anlamda strese sokabiliyor. Deneyimsiz kadrolara sahip olması IMEI yeni kodu almada sizlerin stres yaşamasına neden olacaktır. Bu konuda servisimizden gerekli bilgi ve hizmeti alabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

iPhone X IMEI Kodu Öğrenilmesinde Yetersiz Kalındığında Neler Yapılabilir?

iphone X IMEI Öğrenme
iphone X IMEI Öğrenme

iPhone X IMEI kodunun öğrenilmesinde yukarıdaki adımları uygulamanız tavsiye edilir. Fakat bu duruma rağmen halen yetersiz kalabilirsiniz. Bu kapsamda yapmanız gerekenler oldukça basittir. Bu yönde profesyonel telefon onarım servisiyle iletişim kurabilirsiniz.

Mobil cihaza IMEI kodu öğrenilmesi bazen kullanıcıların tek başına başaramadığı bir durumdur. Bu kapsamda kullanıcılar zaman kaybı yaşamak istemezler. Dolaysıyla bu yönde en iyi bir telefon onarım servisinden destek alınması faydalı olacaktır.

iPhone X IMEI Kodu Öğrenmenin Farklı Yöntemi Var Mı?

iPhone X IMEI kodunun öğrenilmesinin farklı yöntemi yoktur. Yukarıdaki yöntemlerin sırasıyla uygulanması yeterlidir. iPhone X IMEI öğrenme konusunda servisimizden yardım alabilirsiniz.

Önceki yazı
Ekran ve Cam Değişimi Kaç Saat Sürer?
Sonraki yazı
Turkcell Şebeke Sorunu Telefon Çekmiyor

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı