Ön camı kırık iPhone ekran değişimi günümüzde herkesin kullandığı cihazların pahalı olması ve bu yüzden ömürlerinin kısa sürmesi nedeniyle tercih ediliyor. Cihazların arızalanma durumları her zaman mevcut olabiliyor. Aynı zamanda iPhone cihazlar  bu arızaların yaşandığı cihazlar arasında yer alıyor. Özellikle iPhone ekran camı arızaları çok sık yaşanabiliyor. Kırılan ekran camlarının değişimi gerektiğinde iPhone ekran cam değişimi yapılması ayrıca gerekebilir.

iPhone  Ekran Camı Tamiri Mümkün Mü?

Ön Camı Kırık İPhone Ekran Değişim fiyatı
Ön Camı Kırık İPhone Ekran Değişim fiyatı

İPhone ekran camı tamiri mümkün mü? Sorusu birçok iPhone kullanıcısı tarafında sürekli olarak araştırılıyor. Her cihazın arızalarının tamir edilebilmesi mümkün olmasa da, iPhone ekran camı arızaları genellikle tamir edilebiliyor. Bu durumda öncelikle kesinlikle bir uzmana danışılması gerekir. Teknik serviste arızaların tamir edilemeyecek durumda olduğu tespit edilmesi durumunda ise mecburen iPhone ekran cam değişimi yapılmalıdır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran ve ön cam değişimleri, teknik servisler tarafından temin edilen çoğu cihaz için önemli bir hizmet olarak öne çıkıyor. Bir ekran veya ön cam değişim işlemi, cihazın orijinal ekranının ya da ön camının yıpranmış, kırılmış ya da arızalanmış olması durumunda gerekli olur. Ekran ve ön cam değişiminin fiyatı, cihazın markası ve modeli ile doğrudan alakalıdır. iPhone örneğinde, ekran ve ön cam değişim fiyatı, tamir eden kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

iPhone Ekran Camı Tamiri Nasıl Yapılır?

iPhone ekran camı tamiri nasıl yapılır? Sorusuna karşılık olarak şu bilgileri vermek mümkündür. iPhone ekran camı tamiri yapılmadan önce cihazın arızalarının tamir edilebilir olup olmadığının servisimiz uzman teknisyenleri tarafından teyit edilmesi gerekiyor. Böylece iPhone ekran camı tamiri yapılacak ise öncelikle cihazın ekran camının tamir edilmesi için gerekli olan malzemelerin temin edilmesi gerekir. Temin edilen malzemeler ile servisimizde cihazın ekran camının tamir edilmesi işlemi yapılır.

İPhone Ekran Cam Değişimi Aşamaları

iPhone  ekran cam değişimi aşamaları sırasıyla şu şekildedir;

  • iPhone cihazınızın arkasındaki camı ve ayrıca batarya bağlantı kabını çıkarılır.
  • Ön cam parçasını çıkarılır
  • Yeni ekran cam parçasını takılır
  • Bağlantı kabı yapılır
  • Arka camı takılır
  • Ekranın yeni cam parçasının üzerine koruyucu filmleri takılır
  • iPhone cihazınızın arka kapakları yerleştirilir
  • Ekranı kontrol edilir ve cihazı yeniden başlatılır

iPhone Ekran Cam Değişimi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

iPhone  ekran camının kurulumu tamamlandıktan sonra, telefonun içine su girmemesi için herhangi bir sızıntı olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. iPhone  ekran camının kurulumundan sonra, telefonun düzgün şekilde çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi gereklidir. iPhone ekran camının kurulumundan sonra, telefonun doğru şekilde kapatılıp açılıp açılmadığının kontrol edilmesi gerekir.

iPhone  Ekran Cam Değişimi Fiyatı

Ön Camı Kırık İPhone Ekran Değişimi
Ön Camı Kırık iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran cam değişimi fiyatı yapılması durumunda malzeme ve bu sayede işçilik maliyetlerinin yanı sıra servis ücretleri de fiyata eklenir. iPhone ekran cam değişimi yapılacak ise servisler tarafından fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu fiyatlar 800TL ile 1000TL arasında değişebilir.

Son olarak ekran ve ön cam değişim işlemi, teknik servisimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Genellikle bu işlem birkaç saat sürer. Değişim sırasında cihazın tüm parçalarının doğru şekilde kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca, arızalanmış ekran veya ön camın orijinal olanıyla değiştirilmesi de gerekmektedir.

Orijinal ekran ve ön camlar, genellikle daha kaliteli ve güvenilirdir. Bu konu hakkında servisimizden destek alabilirsiniz.  Ön camı kırık iPhone ekran değişimi, telefon tamirinde ekran ve ön cam değişimleri, cihazın performansını ve görünümünü olumlu yönde etkileyecek olan önemli işlemlerdir.

Önceki yazı
Kurtköy Cep Telefonu Tamiri
Sonraki yazı
Yavaşlayan iPhone’u Pil Değişimi Yaparak Hızlandırmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı