Pin kodu kırma işlemi ile ilgili bilgi sahibi olmak için hazırladığımız bu içeriğe göz atabilirsiniz. İçeriğimizin devamında sizler için önemli bilgilere yer verdik.

Hemen hemen herkes güvenlik amaçlı pin kodu kullanmaktadır. Pin kodu sayesinde telefonumuza yabancı kişiler girememekte ve böylece telefonumuzdaki verilerimiz yabancı kişilerden korunmaktadır. Pin kodu kısaca telefonumuza yabancıların erişmesini engelleyen rakamlardan oluşan bir şifredir. Ancak bazen Pin kodu şifremizi unutabilmekteyiz. Bu durumda eğer şifrenizi üç kereden fazla yanlış girerseniz telefonunuza erişiminiz engellenir. Pek çok insan bu sorun ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu sorunu çözmek için takip etmeniz gereken bazı adımlar var. Aşağıda Pin kodu kırma ile ilgili detaylı açıklamalar bulabilirsiniz.

İçerik Rehberi

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefon SİM Kart Pin Kodu Kırma

Daha önce hiç telefon Pin kodunuzu art arda yanlış girdiniz mi? Cevabınız evet ise yalnız değilsiniz. Her gün binlerce insan telefon Pin kodunu yanlış girerek telefonlarına erişim haklarını kaybetmektedir. Bu sorunu çözmek için ilk olarak PUK kodunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. Telefon PUK kodunuzu Sim kartınızın bulunduğu ambalajın arka kısmına bakarak öğrenebilirsiniz. Yani telefonunuzun pin kodunu kırmak istiyorsanız PUK kodunuzu bilmeniz elzem bir şarttır.  Telefon PUK kodunu öğrenmeniz için başka alternatif yollar bulunmaktadır. Aşağıda bu alternatif yollar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefon PUK Kodu Kırma
Telefon PUK Kodu Kırma

Telefon Pin Kodu Kırma

Telefon PIN kodunuzun şifresini unuttuysanız PUK kodu almanız gerekmektedir. Telefon PUK kodunu öğrenmek için pek çok alternatif yol bulunmaktadır. Aşağıda bu alternatif yollar açıklanmıştır.

Telefon PUK Kodu Kırma

Telefonunuzun Pin kodunu unuttuysanız PUK kodunu öğrenmeniz gerektiğinden yukarıda bahsetmiştik ve PUK kodunu öğrenmek için alternatif yollar bulunduğunu da söylemiştik. Bu alternatif yollardan bahsetmeden önce kısaca PUK kodu nedir bilgi sahibi olalım.

PUK kodu, telefon Sim kartınızı koruyan ve 8 haneden oluşan bir şifredir. Genelde Sim kart şifresi unutulduğunda bu durumdan kurtulmak için PUK kodunda başvurulmaktadır. Peki telefonumuza tekrar erişebilmek için PUK kodunu nasıl öğrenebiliriz? Telefon PUK kodunuzu Sim kartınızı ilk aldığınızda üzerinde bulunduğu ambalajın arka kısmına bakarak öğrenebilirsiniz. Eğer Sim kartınızının ambalajını attıysanız bağlı olduğunuz operatör ile iletişime geçerek PUK kodunuzu öğrenebilirsiniz. Sim kartınızı satın aldığınız bayiye danışarak PUK kodunuzu öğrenebilirsiniz.

SİM Kart Pin Kodu Kırma
SİM Kart Pin Kodu Kırma

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi
Önceki yazı
Siri Nasıl Açılır? iPhone
Sonraki yazı
Telefon Wifi Görmüyor – WiFi Değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı