Samsung Galaxy S23 Ultra ekran değişimi hizmetimiz, en son teknolojiyle donatılmış ve olağanüstü özelliklere sahip bu premium akıllı telefonunuzun yüksek kalitesini korumak için tasarlanmıştır. Müşterilerimize kesintisiz ve benzersiz bir deneyim sunmak amacıyla eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Samsung Galaxy S23 Ultra Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlarımızın ekran değişimi işlemine başlamadan önce ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede cihazınızın ekranının tamiri için gereken detayları belirleyebiliyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla işleme başlamadan önce telefonunuzun genel durumunu analiz ediyoruz.

Telefonunuzun ekranı değiştirilirken orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Orijinal parçaların kullanımı cihazınızın performansını ve kalitesini koruyarak size güvenli bir kullanım deneyimi sunmayı hedeflemekteyiz. Ekran değişimi işlemi telefonunuzun ilk günkü gibi kalması ve işlevselliğini sürdürmesi için özenle gerçekleştirilmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Samsung Galaxy S23 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları
Samsung Galaxy S23 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemi uzman ekibimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz gerekli bilgi ve beceriye sahip olmanın yanı sıra son teknoloji ekipmanları kullanarak telefonunuzun ekranını yenilemektedir. Kaliteli işçilik anlayışıyla her ayrıntıya dikkat ederek telefonunuzun ekranının sorunsuz bir şekilde değiştirilmesini sağlıyoruz.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile bize göndererek hizmetlerimizden faydalanabilirler. Ulaşım konusunda esnek bir hizmet sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını güvenle bize teslim edebilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Samsung Galaxy S23 Ultra Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S23 Ultra ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Samsung Galaxy S23 Ultra orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Samsung Galaxy S23 Ultra cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Samsung Galaxy S23 Ultra ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Samsung Galaxy S23 Ultra camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Samsung Galaxy S23 Ultra Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Samsung Galaxy S23 Ultra modeli için gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi çalışması sonrasında size 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti süresi boyunca ekran değişimi ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda işlemin tekrar kontrol edilmesi ve gerekli düzeltmelerin yapılması için hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmanın önemini benimsemekteyiz. Sizlere en iyi deneyimi yaşatabilmek için özenle çalışıyoruz.

Samsung Galaxy S23 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy S23 Ultra ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Samsung Galaxy S23 Ultra Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Samsung Galaxy S23 Ultra Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Samsung Galaxy S23 Ultra kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Samsung Galaxy S23 Ultra telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı